Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van Amerikában a drótokr...

Miért van Amerikában a drótokra/zsinórokra, akár az utca felett is egy pár cipő feldobva?

Figyelt kérdés
mit jelent??
2009. jún. 30. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Tréfás kedvű mezítlábas célzóbajnokok jelenlétét sejteti térben is időben közelben :)
2009. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert valaki szerint ez poen.
2009. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen én itthon is láttam már. Szolnokon, Szegeden sőt Békéscsabán is láttam már cipőket felhajítva a villanyvezetékre. Értelme semmi nem is tudom miért jó. Bár egyszer egy címerező táborba mi is hajigáltunk fel szarrá ment cipőket az ottani fára, amin már előtte is volt pár generációk óta szaporodnak már ott a cipők. .)
2009. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

kábítószer kapható a környéken.


[link]

2009. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%
utolsó válaszoló: honnan tudod? :PP
2009. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
olvasd el a linket te szerencsétlen majompásztor...
2009. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mo-n is azért vannak feldobálva a cipők?mert ott a környékben lehet kapni?
2009. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, hogy ott drogot lehet venni. En egy katonai bazison is lattam mar ilyet.
2009. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt jelenti h meghalt vki.ez inkabb a gettokban szokas..ha meghal 1 barat akkor feldobjak a cipojet..persze divst lett belole
2009. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!