Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az emberek...

Mit lehet tenni ha az emberek nem képesek beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

Senki, maguktól szóba se állnak velem az iskolában, csak ha megkérnek valamire. De olyan hogy beszélgetés nem létezik köztem és egy másik ember között, valahogy nem megy. Még azokkal se akikkel lenne közös téma, továbbá az se érdekel senkit mi van velem. Sokszor próbálkozok beszélgetni emberekkel, de abból nem sül ki több soha, minthogy beszélek vagy kérdezek tőle, ő válaszol és ennyi. Ez élőben, interneten is ilyesmi, de interneten gyakran még csak nem is válaszolnak. Mit lehetne tenni hogy csak egy kicsit emberként kezeljenek a kamaszok? Hogy vegyenek észre, ne legyek nekik jelentéktelen semmi?

Nem vagyok túl szórakoztató társaság, de nem gondolnám hogy ez a gond, mert esélyt se adnak mégcsak arra se hogy megmutassam milyen vagyok, milyen a beszéd stílusom. Szoktam hallani ahogy mások beszélgetnek egymással, nem emlékszek mikor beszélgettem én is úgy valakivel utoljára.


2012. máj. 30. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én beszélgetek veled ha szeretnéd :)
2012. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tud, semmit. Ismerem a helyzetet.
2012. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, mire gondoltál? kinek írtad?
2012. máj. 31. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit lehet tenni ha az emberek nem képesek beszélgetni velem?"

Nem tudom, semmit. (ezt elírtam, bocs)


De ismerem a problémádat. (helyzetet) Mivel én is ilyen helyzetben szoktam lenni, hogy hiába próbálok velük beszélgetni (nem nyalni nekik) tudomást sem vesznek rólam, le sem sz@rnak, válaszuk 1-2 szó, esetleg néhány mondat. Én nem vagyok kamasz, de a felnőttek is ugyanezt csinálják.

Ezek nem barátok és nem is érdemes velük barátkozni, próbálkozni.



Így érthetőbb?

2012. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!