Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy halunk ki?

Szerintetek, hogy halunk ki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem halunk ki, a leggazdagabb réteg mindent túlél. Talán csak egy armageddon ölhet meg mindenkit. De járvány, éhínség, háború... Csak mi megyünk. :)
2012. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyelőre jobban izgat az, hogy a környezetem hogy fog kihalni.
2012. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Lassan de biztosan az ember elpusztítja önmagát akarva, vagy akaratlanul, de a lényeg ugyanaz.
2012. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanazt mondom amit előttem..Az ember saját magát fogja ki irtani. Hogy gyorsan egy atommal vagy lassan járványokkal, éhezésekkel, zavargásokkal nem tudni. De egyszer nem marad senki aki elmesélhetné az emberiség történetét bárkinek is.Csak a tárgyi leletek maradnak meg amit meg a természet visszafoglal.
2012. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ez mikor lesz?
2012. máj. 30. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
ne hallgass rájuk, a Technológiai szingularitás pusztít el minket
2012. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha sokáig nem találok munkát, és sose lesz pénzem egy picike kis nyamvadt lakást venni, és emiatt sosem kereshetem a társam, akkor csak megy és megy az idő...

olyan öreg leszek, hogy akkor már gyerekem se lehet, ha egyáltalán most még lehet. És majd egyszer meghalok, és ezzel a mi családunk ki is hal.

Gondolom sokan vannak így mások is. Felelőtlenül egy minimális háttér megléte nélkül sokan nem tudunk családot alapítani a bizonytalanságba. Így sokan kihalunk...


De mindenki nem hal ki. Mert sokan meg másképp gondolkodnak, és ha van háttér, ha nincs szaporodnak. Hitelből vagy segélyből élnek, kockáztatnak vagy kéregetnek, de mindenesetre jobban túlélnek, és bizony elég nagy szaporulattal rendelkeznek ahhoz, hogy a teljes emberiség ne haljon ki.


Két réteg nem hal ki: a mélységesen szegény, de ösztöneinek élő nagycsaládos segélyből élő fajta, és a gazdag réteg, akinek nem jelent gondot akárhány gyerek felnevelése.

2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 12:18

Nemrég nézted az én a robot? vagy a terminátor filmeket??


Bár elmélet nem rossz.Az is lehet hogy tényleg a gépek irtják ki az emberiséget. Nem lehet tudni.


Pár évvel ezelőtt voltam egy Asimov robot bemutatón.Csak lestem,hogy a kis jópofa robot hangra minden feladatot simán megcsinált.Sőt,a programozó még játszott is,mert úgy programozta a robotot mintha néha incselkedne,rosszalkodna..Az ember azt hitte,hogy tényleg minden magától csinált,és vannak érzelmei.(ha nem vettük volna figyelembe hogy a színpadon a szakember egy laptoppal szintén ott állt.

A végén a robot táncolt,majd elkezdett integetni a nézőknek.Arra lettem figyelmes,hogy mindenki (akárcsak én) lelkesen integetünk a robotnak,és tapsolunk,hogy milyen kis okoska..:)


Ki tudja.Egyszer tényleg intelligens,és gondolkodó robotjaink leszek, akik majd úgy értékelik az emberiséget hogy mi csak egy alárendelt faj vagyunk..:)

2012. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel." (Albert Einstein)
2012. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egymás keze által
2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!