Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok szomorúan nézem hogy...

Lányok szomorúan nézem hogy azért ítélitek el a cigány srácokat mert azok, kedves válaszolók nektek van bajotok a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az a bajom, hogy még jó tapasztalatom egyikkel sem volt. Egy-kettővel hallottam riportot a rádióban, de az semmi, kb mint egy legenda. És tudni kell, hogy nálam nyitottabb embert nem találsz, én szeretem a melegeket, lezbiket, négereket, japánokat, felőlem öltözhetnek fiúként hercegnőnek vagy akármi, én nem itélem el őket és érdekesnek tartom. A cigányokkal is ez lenne ha látnék jó példát, de nem. Erről nem én tehetek.

20L

2012. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez teljesen normális válasz egy rendes és szerethető embertől :D
2012. máj. 30. 17:59
 3/24 A kérdező kommentje:
legalábbis ez jött le
2012. máj. 30. 18:01
 4/24 anonim válasza:
93%
Igazat adok az előttem szólónak! Ugyanilyen vagyok én is...én össze jöttem egyszer egy cigánnyal , nagyon durván átvert de attól még nem a többi cigány a hibás..van akin látszok hogy egy utolsó senkiázi, de vannak teljesen normálisak is! Szerintem nem attól függ hogy cigány vagy sem...ha szereted szereted..kész.!
2012. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
azért tartottam fontosnak a kérdést mert kiírtam hogy hány pontot kapnák 1-10 azt szó szerint odaírták -10 meg 1 meg ilyenek azért mert cigány vagy mondom ez azért kemény hogy ilyen emberek vannak
2012. máj. 30. 18:08
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ha kiváncsi vagy rossz tapasztalatokra:

- ők azok akik beszólogatnak ha elmegyek előttük az utcán

- vagy ha éjszaka felszállok a vonatra ők azok akik végigvonulnak másokat piszkálva, ilyenkor mindenki fél

- az iskolában is a cigány fiú (de lányok is) volt az aki mindig gondot okozott, félelemben tartott osztálytársakat

- a lányokkal és a többi emberrel is bunkón, flegmán viselkednek, mintha nekik eleve minden járna. Ez nem magabiztosság, ez már nagyképűség

- igénytelenül élnek, öltözködnek, vagy pedig túl "igényesen" (öklömnyi arany a nyakban, vagy 100 görög szobor a rózsaszín katélyban)

- van ez a zavaró (élet) stílusuk: hangos beszéd, csúnya szavak, ordibálás (lakik egy "család" egy utcára, ide hallatszik amikor kommunikálnak, vagy amikor apucinak bulit tartanak, hogy kijött a börtönből...), flegmaság stb

- nem képesek alkalmazkodni a többséghez, úgy beszélni, öltözni, élni stb.

És még sorolhatnám. Sajnos nekem ilyen tapasztalataim vannak. Örülnék ha lenne más, de eddig nem láttam.

2012. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

És ez téged ennyire meglep?

Tudod annyi negatív példát látott már az emberek többsége (én is) a cigányokról, hogy akarva akaratlanul ha meglátok egy romát először az ugrik be.

Sajnálom azokat a romákat, akik ezek miatt a negatív tapasztalatok miatt nem találnak munkát vagy kirekesztenek, de mint tudjuk nem ők vannak többségben...

2012. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

az előző vagyok:

Hát lehet hogy valaki úgy értette hogy nem tetszel neki, vagy szerinte csünya vagy, és ezért írták, nem biztos hogy azért mert nem magyar vag...egyébként sokaknak jó lenne felfogni hogy az ember nem attól függően normális vagy paraszt, hogy milyen a nemzetisége.. van aki meleg, mégis jobb barát mint egy "hudemenő srác"... ugyanez van a cigányokkal...de ne törődj velük.!!

2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd szerintem a probléma ott kezdődik hogy nagyon sok cigány úgy viselkedik cselekszik ahogy pl 10ből 8 kötekedik verekszik lop és büszke rá vagy azért iratkozik boxra hogy utcán tudjon verekedni vagy lopni mástól addig miattuk ezek ítélnek el téged mert azt mondják áhh ez is olyan tuti balhés meg bunkó meg verekszik stb.nekem van cigány haverom és ő kerüli is a legtöbb cigányt mert belé is kötöttek már mert eleve nem az a kemény kiállású srác és ő is hangoztatta hogy gyűlöli a cigányság nagy részét mert miattuk elítélik őt is akárhova megy pedig ugyanúgy elítéli azt a viselkedést mint én pl.tehát konkrétan nem veled van bajuk bár mint ember nem ismerlek de azok miatt akik lopnak rabolnak verekednek téged is elítélnék elsőre. 18/F
2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek írtam a hsz.-t egyébként...
2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!