Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most komolyan úgy hívják...

GirlOfDeath kérdése:

Most komolyan úgy hívják amerikába az Emokat hogy Goth?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mielőtt engem csesztek le ezt nekem egy gyerek mondta.Mivel én goth vagyok tudtommal semmi közünk nics az emosokhoz.Teljesen más világ.És magyarországon külföldön is a goth az goth,az emo az emo.Vagy ez igaz amit az a gyerek mondott,hogy a Goth az igazábol ''Amerikai Emo'' ?? Mert én nem hinném.>_<'' Köszi a válaszokat.Puszi

2012. máj. 31. 14:43
1 2
 1/17 rajcziz ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2012. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi.(: Csak azért szerettem volna erősíteni az igazamat.Kérdeztem ettől a f*szfejtől,hogy ki mondta ezt neki,azt mondja."ááá senki,ez köztudott".

+ éltünk is kint pár évet,szóval akkor ezt hallottam volna.

2012. máj. 31. 14:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közük egymáshoz, gothok jóval előbb voltak, zeneileg és öltözködésben is mások.

Viszont valamiben még megegyezik külföld és Magyarország. Az országok nevét nagybetűvel írják.

2012. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem.Emo-nak hívják őket is.Ez a stílus kb 20 éve létezik.
2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ez 2 külön stílus. mondmeg neki hogy nekeverje, mert lekeversz neki egyet >< xd
2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Drachen ***** válasza:
83%

Hell'!

Nem szeretném kétség bevonni a mivoltodat, de ha tényleg goth-nak vallod magad, akkor evidensnek tartanám, hogy tájékozott vagy a szubkultúra múltjával és jelenével kapcsolatban is. Akkor eleve egy ilyen kijelentésen maximum röhögnél egy jót aztán kijavítanád a hülyéjét és nem ide írogatnál megerősítésért.)

2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Egyet értek az előzővel, és ne hajtogassátok, hogy nincs köze a Gothnak az Emohoz, mert van, mind a kettő a pánkból fejlődött ki. Ez olyan mintha azt mondanánk, hogy az embernek semmi köze a főemlősökhöz.
2012. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Édes fiam, a goth a korai angol punkból alakult ki. Dave Vanian, Siouxie, Batcave klub. Meg idehaza Kjúrosok, depesesek, Fekete Lyuk.


Az emo a hardcore-punkból jött, ami teljesen más ága az egésznek, különösen hogy amerikai. Amit most emoként ismertek, az már egy felpopposított sząr, kb annyi köze van a punkhoz mint a Mansonnak a gothoz. Eladhatóvá van téve, de kiürsedett.

Maga az emo külsőre kb. 2000 óta néz ki valamivel feketébbenk, előtte olyanok voltak mint a deszkás HC-sek. Akkor már a gothok 20 éve ott voltak, és valljuk be sokmindent onnan loptak. Olyan helyekről öltöztek mint a HOT TOPIC, ami elvileg goth szubkultúra egyik boltja lett volna, de valójában csak kiihasználtak egy pár újgazdag tinit aki szeretett volna menő lenni, de elvárta hogy a feneke alát toljanak mindent.

2012. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudok róla mindent,mármint a goth-ról.Hogy mikor alakult ez a stílus,miért..stb..Ezt a kérdést azért írtam csak ki,hogy majd belinkeljem annak a nyomoréknak,mert nem akarom nagyom megbántani,hisz ''haverom'' ._.'' Csak ha 100000000000 x mondom neki,akkor sem érti meg,hogy a Goth meg az Emo teljesen más,el is meséltem neki,hogy miért.De ő akkor sem érti meg.:) És talán már ennyi embernek elhiszi,ha nekem nem is hisz.Azért mert nagyon idegesít,hogy azt mondja rám hogy '' Emo'' -.-'' És köszönöm az ''erősítéseket'' :D Válaszokta.
2012. jún. 7. 14:20
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak még azt nem értem,hogy az a h*lye miért okoskodik.Amikor nem is Emo és nem is Goth,semmit sem tud az eggyikről sem..akkormeg...? XD
2012. jún. 7. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!