Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a vé. Leményetek az Olívia,...

Mi a vé. Leményetek az Olívia, Laura, Emília, Sztella, Klaudia, Letícia, Felícia, Annabella, Kornél, Richárd, Dávid, Krisztián nevekről, adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 14:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%

Bocs off

Tóth Kevin de gáááz!!!

2012. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
kvittagirl ! én meg azokat a neveket biztos,h nem adnám amiket te írtál! de köszi,h leírtad! :)
2012. jún. 1. 16:41
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

persze ez ízlések és pofonok:)

én se pontozom le azt aki szerint gáz,bármennyire is szépen fogalmaz..

Te véleményt kértél én leírtam erre meg lepontozol. Ebből az jön le hogy mindenkinek tetszenie kell a te neveidnek? Legközelebb akkor azt fogom hogy megnyugodj..

2012. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
nem én voltam,aki lepontozott!!
2012. jún. 1. 16:53
 25/31 anonim ***** válasza:
50%
akkor bocsi,akkor az illetőnek szánom..
2012. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
73%
A lánynevek közül az Emíliát, a Felíciát és a Laurát, a fiúnevek közül a Kornélt, a Krisztiánt és a Richárdot.
2012. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Tetszik: Dávid, Richárd, Sztella

Semleges: Olívia, Annabella, Kornél

Nem tetszik: Laura, Emília, Klaudia, Letícia, Krisztián


A gyerekeimnek egyik nevet sem adnám/adtam, mert más típusú nevekben gondolkodtunk a férjemmel (viszonylag rövid és ritka neveket választottunk, ill. jelentés alapján).

Az -ia végű lánynevek nekem nem igazán jönnek be.


A Richárddal szerintem is az a gond, hogy a kisebbség köreiben elég népszerű, pedig szerintem egy nagyon jó, férfias név. (de nem Ricsííííként...)

2012. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem adnám, nekem mások tetszenek nagyon.

Ezek közül tetszik: Laura, Sztella ( Stella sokkal szebb), Annabella

A többi név nekem nem tetszik.

2012. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nekem ezek közül a Laura tetszik, a fiú nevek közül egyiksem, inkább az Olívia fiú párja az Olivér, a kishugomat Emíliának hívják és Milinek vagy Emilinek hívjuk, szerintem ez nagyon aranyos. Ami nekem nagyon tetszik az a Janka, Dorka, Szonja.
2012. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy az összes nagyon ronda név.
2012. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!