Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek a Kinga...

Mi a véleményetek a Kinga illetve a Krisztián névről?

Figyelt kérdés

Adnátok a gyereketeknek?:)

Még nem derült ki, hogy kislány vagy kisfiú:)


2011. szept. 7. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hú én nem tudom miért de mind a két nevet utálom : S
2011. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kinga tetszik, de a Krisztián számomra unalmas, mert nagyon sok ismerősöm van. :) De egyébként jó a név, csak én nem adnám. :)
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

A Kinga nem tetszik a Krisztián szép.

A lány inkább Krisztina.

2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is utálom, de szerintem azlrt, mert olyan személyekre emlékeztet, akik nem túl.. hogy is fogalmazzak... nem túl kedvesek. DE mivel ez csak az én személyes tapasztalatom, ezért másnak még tettszhet.
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik mind a 2 név, de nekem ha kislányom lesz Anasztázia Hanna vagy Jázmin lesz, viszont ha fiú akkor Dávid Máté vagy Krisztián! :)


Sok boldogságot a babához! :)

2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is Kingának hívnak,mikor kicsi voltam egyszerüen nem birtam elfogadni hogy Kinga a nevem,mostmár örülök hogy ez a nevem.
2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik mindkettő, a Kinga szép név, de mégsem adnám a gyerekemnek(nekem túl egyszerű). Krisztiánnak hívják a páromat, és amúgy is szeretem ezt a nevet-de mégis csak maradjon meg mint szerelmem neve:P, de szerintem jó választás mind2(bocsi kicsit értelmetlenre sikeredett:D )
2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik mindkettő és simán adnám a gyerekemnek:)
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kinga gyönyörű, és adnám a gyerekemnek. Ha egyszer terhes leszek és kislányt várok, biztos meggondolom ezt a nevet. A Krisztián nekem nem tetszik, ezt biztosan nem adnám.
2011. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!