Hallottatok ti erröl?

Figyelt kérdés

Ma a metrón hallottam két hölgyet beszélgetni!Az egyik arról számolt be a másiknak hogy látta e a tv-ben (régebben volt 1-2 éve)amikor egy menyasszony felhivta a jósnöt és kérdezte töle hogy milyen lessz az élete a párjával?Mert hogy 2hónap mulva házasodnak!

A jósnö erre 2 perc néma csendbe volt majd megszolalt hogy kevés idejig fogják egymássalé élvezni az életet!És letette!

Majd 2 hónap mulva benne volt az ujságokba hogy 1 óráig voltak házasok mert a lány meghalt autóbalesetbe!Ez igaz?Hallotatok róla?


2012. jún. 5. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a jósnő
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem hallottam róla, de ha történt is ilyen akkor sem hiszem, hogy a jósnő ezt előre látta
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos ugyanaz volt a két menyasszony?
2012. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És honnan tudták 2 hónap múlva az újságok hogy ki volt az aki 2 hónappal azelőtt felhívta a tv-jóst és akinek megjósolta....

Nem hinném hogy a tv-be hiteles jóslás megy, mégis hogy lehet úgy bármit is jósolni, ha nem is találkozol az emberrel, nincs róla benyomásod, nem beszélgetsz vele...?

2012. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez igaz,mert a hirekben is benne volt,a hiraDÓBAN
2012. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom én csak a hölgyikéktöl hallottam ma!Csak elég érdekes!Mert az ujságok irták hogy nyilatkozott valaki a családból és azok mondták hogy megjosolta a jósnö!
2012. jún. 5. 14:28
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, de ott úgy tudom, hogy elment a lány a jósnőhöz és az volt, hogy meghaltak, igen, még aznap, sőt a násznép is karambolozott egymással és sokan meghaltak. Hátborzongató.
2012. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tv2-n is volt...ráadásul a násznépből valakivel karambolozott a lányt szállító autó. Nem ez volt az?
2012. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A házasságok több mint a fele válással végződik. Ha azt a kevés %ot is hozzáadjuk, amiben az egyik fél hamarabb meghal, akkor még annál is több az esély, hogy ez a jóslat igaznak fog bizonyulni. 4 éve a házasságok 53%-a volt válás, mostanra gondolom még tovább nőtt. Na meg az megint más dolog, hogy ha életük végéig házasok is maradnak mennyi ideig élvezik egymás társaságát, mikor unják meg, lesz megszokás stb. Én nem hiszek az ilyen jövőbe látó jóslásokban.
2012. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valaki linkelne egy hiradot amibe ez benne volt??
2012. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!