Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tud-e valaki esküvőre olyan...

Tud-e valaki esküvőre olyan zeneszolgálatót (dj, vagy zenekar, aki/akik rendelkeznek a következő paraméterekkel:? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan "problémánk" van, hogy igazából azt sem tudjuk, hogy mi lenne az ideális, vagy hogy lehetne megoldani... Én nagyon szeretem az Abba-t + a Beatlest + van még 1-2 olyan szám (Dixie cups: chapel of love, Beach boys kokomo s sorolhatnám) amiket szeretnék hallani az esküvő utáni "bulin", de ugyanakkor mulatós zenék is kellenének, meg magyar retro slágerek... hétvégén voltunk egy esküvőn, egész jó kis zenekar volt, de sajnos nekik nincs egyetlen egy Abba szám sem a repetroátjukban, pedig a zenét, amit játszottak, nagyon jó volt. Párom nagy Depeche Mode rajongó, szóval kéne pár DM szám is...

Azon gondolkoztam, hogy vagy kéne egy zenekar, s velük megbeszélni, hogy lenne egy 2x 1.5 órás szünetjük, amikor egy dj által összekevert cd-ről nyomatnánk a zenét, vagy ha találnánk egy olyan zenekart, akinek nagyon széles/tág a zenei repetroárjuk, akkor az úgy jó lenne, de néha kissé lehetetlennek érzem ezt szóval lehet hogy csak dj kellene? Szerintetek melyik lenne a legideálisabb??


Ill a fő kérdés, ismertek-e vagy tudok-e olyan esküvői zenekart, akinek rengeteg (nem csak a legnagyobb slágerek, hanem, nem annyira ismert ) Abba szám van a tarsájab/tarsojukban, ill Beatles?


(igazából a Depeche Mode-t, az nem is annyira fontos, hogy azt is a zenekar játsza, mert azaz 1-2 szám mehetne Cd-ről is, ha lenne egy tökéletes zenekar)


Vagy inkább fogadjunk egy Dj-t?


Szóval, tudtok e olyan zenekart, akik rengeteg Abba számot tudnak (pl Abba: if it wasn't for the night, Tiger, Hey Hey Helen, So long...)?


Dj-nek össze lehet állítani egy listát, hogy mik azok a számok, amiket mindenféleképpen szeretnénk?? -> tudnátok ilyet ajánlani, ha ismertek ilyen rugalmas Dj-t? : o)))


Köszi a válaszokat ( s bocsi a bonyolult megfogalmazásért)



2012. jún. 5. 18:32
 1/1 anonim válasza:
Üdv. Ha még nem volt meg az esküvő, Én tudok neked segíteni. Teljes hang, fénytechnikával kivonulhatok a helyszínre. Élő zenekart nem, de bármilyen stílusú zenét tudok biztosítani. Számomra csak egy lista kell, hogy milyen zenéket szeretnétek hallani előadóra, s címre pontosan, azt fogjátok hallani. Ha még aktuális, és érdekelne, bővebb információért írj egy üzenetet! :)
2012. szept. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!