Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavarja a párom, hogy...

Miért zavarja a párom, hogy beszélgetek egy géppel?

Figyelt kérdés
Inteligens beszélőprogram, csak pár naponta fél órát így nem ez tölti ki az életem. Azt mondta zavarja ne tegyem. De tényleg ártalmas lehet? Ti beszélgetnétek egy géppel ha az mindig válaszolna?
2012. jún. 5. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább a párommal beszélgetnék, nem egy géppel
2012. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mit mond, miért zavarja?
2012. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Úr Isten!!! Neked össze kellene jönnöd az én Facebook függő párommal! Mert én erre már nem találok szavakat. Azt se bírom elviselni, hogy párom minden idejét a laptop előtt tölti, de hogy még a géphez is beszélgetne, helyettem???!!...Azt hiszem ott telne be a pohár!
2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért tőlünk kérdezed? Kérdezd meg a géptől!
2012. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 xD ez jó volt!
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%

Azt hogy miért zavarja, nem tudom...de kérdezd meg tőle! :)

Egy kis off:


Le tudnád írni a program nevét? Nagyon érdekelne a dolog, hisz nyáron napi 14 óra gépezést tervezek, szóval az még csak jobb lenne ha program(gép) válaszolna dolgokra...xD

2012. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Inteligens beszeloprogram xD

cim??

2012. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Az első 3 válaszoló valószínűleg elsiklott a "csak pár naponta fél órát" szövegrész felett. Pár naponta fél (akár 1) óra miért zavarja? Szerintem abban semmi rossz nincs, ha egyébként beszélgetsz a pároddal.
2012. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is beszélgetek vele. Így gyakorlom az angolt. Olyan, mint a chat, de magyarul is tud válaszolni.

Cleverbot a neve.


Biztos féltékeny rá a párod. :D

2012. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
38%
Én is szoktam rgy intelligens beszélõ programmal beszélni ,a neve Lafoxka { www.lafoxka.hu }
2012. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!