Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom olyan féltékeny, hogy...

A párom olyan féltékeny, hogy amikor férfivel beszélgetek, már akkor is rettegés van bennem. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, minden rendben van.

de annyira félek a haragjától, vagy attól, hogy elhagyna, vagy akármi.

nagyon féltékeny.

már ott tartok, hogy szinte másra sem merek nézni.

ma beszélgettem egy pasival - baráti alapon.

és beszélgetés közben folyt rólam a víz, nedves volt a tenyerem, olyan ideg voltam, úgy érzem magam mintha félrelépnék, mintha én lennék a szemét.

a páromnak el sem mertem mondani, mert én hívtam fel a srácot, mert szerettem volna beszélgetni. csak úgy, mert jólesnének a jóleső kedves szavak, amiket nem kapok soha meg párkapcsolatban. de amúgy semmi más szándékom nem volt.


még most is remegek, mit tettem.


mivel ez nem normális bennem, várok ötleteket, hogy nyugodjak meg?


2012. máj. 5. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nagyon hatásos kis ötletem!

Dobd ki a pasid!

2012. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életet szeretnél? Hogy amikor hozzászólsz egy férfihoz, folyik rólad a víz, annyira félsz a párod haragjától? Igazad van, ez nem normális. De a hiba nem benned van, hanem a párodban, aki terrorizál téged. Ha nem sikerül változtatni ezen a helyzeten (általában egyébként nem szokott sikerülni), véget kell vetni a kapcsolatnak.
2012. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beteges amit a párod művel.Sajnos vannak ilyen emberek nemtől függetlenül akik féltékenységi rohamuk lesz ha egy veled ellentétes nemű emberrel beszélgetsz.Nem hiszem hogy vele akarod leélni az életedet.Rettegve végig.Pl azért is kikattanna hogy beszélgetsz a boltban egy eladóval aki férfi?Vagy egy kollégáddal aki szintén férfi?


Szerintem dobd ki ezt az embert.

2012. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapod meg a kedves szavakat, amikre vágysz, akkor mit szeretsz benne? Mazochista vagy,vagy ennyire szereted, ha terrorizálnak. Vess véget ennek a kapcsolatnak, mielőtt nagyobb baj nem lesz belőle.
2012. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

a párom nekem tökéletes férfi

csak ami benne nincs meg(kedvesség, udvarlás) csak azt szeretném pótolni


de a párom nagyon helyes nagyon hűséges, minden egyébben tökéletes.

imádom.

2012. máj. 5. 09:24
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

a párom nekem tökéletes férfi...


==>csak ami benne nincs meg(kedvesség, udvarlás) csak azt szeretném pótolni<==

Tökéletes mi? Ha ha ha... kis kamugép! Itt keseregsz és dicséred egyszerre! Legalább önmagadnak ne mondj ellent.


de a párom nagyon helyes nagyon hűséges, minden egyébben tökéletes.=> király! ha annyira jó vele akkor miért is ide írtál? Miért nem élvezed a tökéletességet? o.O

imádom. =>Elhiszem.


Szerintem te olyan arab típusú nő lehetsz. Mármint lelkileg. Vagy csak félsz az egyedülléttől, vagy a szabadságtól.

De nekem azt nem magyarázod be, hogy vele milyen jó, amikor úgy élsz, mint egy arab nő.

2012. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hogyha olyan tökéletes a párod akkor miért tetted fel a kérdést?
2012. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

másik:

"csak ami benne nincs meg(kedvesség, udvarlás)"


Öregem... pont ezek azok a dolgok, amiért egy kapcsolat van! Pont kapcsolat lelke, mozgatója, anyacsavarja hiányzik, és azt mondod, hogy milyen jó?


Ez kb olyan, mintha férjnek egy kirakat babát választanál. Szép, szép... de a lényeg hol van?

2012. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan szeretnéd pótolni a kedvességet? Beveszel minden nap egy kedvesség tablettát? Vagy elfogadod a párodat olyannak, amilyen, vagy keresel mást. Én az utóbbit javaslom.
2012. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát ha olyan tökéletes, maradj csak vele! Majd aztán, ha már leépíttette veled az összes emberi kapcsolatod, ha már vákuumot csinált körülötted, ha már odáig juttatott, hogy nem mersz felvenni egy ruhát a beleegyezése nélkül, ha már - állandó letorkolással, érzelmi zsarolással - sikerült beléd fojtani a vágyaidat/véleményeidet/ambíciódat..majd ha addig terrorizált és "alakított", hogy energiátlan és akarat nélküli báb kleszel - akkor késő lesz lépni. Gondold meg ezt - mert ez lesz a jövőd. Hagyd el még idejében ezt az embert.
2012. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!