Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzem a haverjaim mindig...

Úgy érzem a haverjaim mindig azt mondják amit hallani szeretnék és nem amit valójában gondolnak ilyen miért lehet?

Figyelt kérdés

Pl. megkérdezem nem-e idegesítem vagy untatom, aztán azt mondják nem, pedig eléggé látszik rajtuk, hogy unottan válaszolnak meg minden.

Meg ha mutatok egy fényképet, amit én fényképeztem, megnézik azt mondják jó lett holott totál leszarják szerintem legtöbben a fényképeimet is.


2012. jún. 6. 20:34
 1/4 rajcziz ***** válasza:
Mert nem akarnak megbántani.
2012. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hazudni se akarjanak, az elég bántó ha látszik rajtuk ha hazudnak.
2012. jún. 6. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapitális személy vagy és a haverjaid jobbnak látják azt ha neked jó, persze nem miattad hanem az osztályban betöltött pozíciójuk miatt.
2012. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, épp tegnap gondolkoztam azon, hogy az emberek miért nem mondják meg az igazat, de állítólag ezt "így illik". Még emésztem az információt. Azért én nem veszem fel ezt a "nagyon illendő" szokást.
2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!