Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki egy internetes...

Ha valaki egy internetes közösségi oldalon feltesz egy kérdést, amire válaszokat vár, miért kezdni el oltogatni az őszintén válaszolókat?

Figyelt kérdés

Nem ezen az oldalon Facebook és társain. Ha valaki admin, természetes, hogy szeretné jobbá tenni az oldalát. De amikor valaki megmondja a véleményét, akkor abból úgy is az lesz, hogy "Ha nem teccik mehec máshová" meg "bazki ne sérteges". Bocsánat a csúnya szóért, én csak idéztem. Akkor jön még egy fél, aki óvatosan felhívja az admin figyelmét, hogy hibát követett el a kérdés kiírásával, hiszen minek kérdez, ha nem érdeklik a válaszok. Az első válaszoló szintén óvatosan megjegyzést tesz, hogy az oldal neve és témája nem összeegyeztethető. Pl: Túraútvonalak a megye határain belül, de a legtöbb post csak kutya, macska vagy idézetek, vagyis off, és ráadásul magától az admintól. Végül az első válaszadó még felhívja az admin figyelmét, hogy nem ártana több időt szakítani arra, hogy odafigyel az írására, mert nagyon rossz olvasni, erre elküldik a fenébe.


Az elmúlt két hónapban öt ilyen szócsatát követtem végig az ismerőseimen keresztül, és nem egyszerűen nem értem meg a helyzetet.



2012. jún. 8. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez kábé hasonló szitu, amikor kijössz a fodrásztól sugárzó arccal és pompás sörénnyel, és erre azt kapod hogy " mi van, nem volt nyitva a fodrászat"? :D


Van aki nehezen viseli a kritikát ( nem is kevesen), de én pl. élvezem ezeket a "szócsatákat", szerintem nagyon szórakoztató megfigyelni ki hogyan tudja megvédeni a saját álláspontját.

2012. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves előző!

Szerintem is jó dolog ez, nálunk a suliban szokott ilyen lenni csak pl így:

téma: fák ki vágása.

van 2 csoport. az egyik ellene, a másik mellette.

érveket kell megfogalmazni és felolvasni . ( ez a disputa)

ez is hasonló csak nem valódi dolgokkal pl a fodrászos. :) de az életben is jó dolgok szoktak elhangozni :)

2012. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!