Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes sportfogadásokhoz...

Internetes sportfogadásokhoz milyen számlát érdemes nyitni, melyik banknál?

Figyelt kérdés
Jelenleg AXA-m van, 0 Ft havi számlavezetéssel, de a bankkártyát nem lehet ilyen célra használni. Van esetleg olyan bank, ahol szintén van ingyenes számlavezetés, de sportfogadásra is lehet használni?
2012. máj. 16. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik bankszámla jó erre, a tied is, ami most van. A bankkártyának ehhez semmi köze. Utalj el egy összeget az oldalnak, amivel majd játszani akarsz, ott jóváírják, és mehet a fogadás. Ilyen egyszerű. Az utalás részletei le vannak írva az összes ilyen oldalon.
2012. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jó, ennél úgy tudom, hogy nem lehet nemzetközi átutalást intézni, a kártyát pedig alapból nem lehet használni ilyen célra az AXA-nál, ez a baj sajnos.
2012. máj. 17. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldal az, ahova külföldre kell utalni? Én eddig bármelyik oldalra regisztráltam, mindegyiknek volt magyar bankszámlája.
2012. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elnéztem, de semmi értelme utalgatni, mert napokba telik, amíg megérkezik a pénz, míg kártyával azonnal fent lenne az egyenleg.
2012. máj. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!