Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is vicc a mai...

Szerintetek is vicc a mai lányok ízlésvilága a fiúk külsejét illetően?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy sokszor tök normális, helyes srácokat rondáznak le vagy utasítanak vissza, aztán összejönnek valami tapló fejű nyomorékkal. Vagy egy bunkó, pszichopata fejű izomállattal.

2012. jún. 9. 05:53
1 2
 1/13 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
44%
Egyet kell értenem a többség ilyen
2012. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Ne hogy már te döntsd már el, hogy egy csaj kivel jöhet össze. Az meg hogy "helyes" sráocakat rondáznak le, lehet h azért van mert nekik nem jön be... tudod a szépség relatív... lehet akivel te bottal nem nyúlnál az másnak minden álma...
2012. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

ma 07:00

Egyetértek.

2012. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

A másodiknak igaza van.


Egyrészt, tényleg, mi közöd van hozzá, hogy ki kivel jön össze? Másrészt mi alapján alkotsz véleményt? Szaros sztereotípiák alapján?


Most ne csak a külső alapján nézzük a dolgokat.

Gondolom neked is volt már olyan, hogy beszélgettél egy lánnyal, csinos volt, de nem tetszett a stílusa, ahogy viselkedik, beszél stb.


Attól még hogy valaki elutasít, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a külsőd miatt utasít el.

2012. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 07:13


Dehogynem, ti lányok olyan felszínesek vagytok, hogy többnyire esélyt sem adtok az ismerkedésre egy kép alapján eldöntitek, hogy nem akartok ismerkedni, élőben meg nem is mondanám milyen bunkó meg flegma a többségetek, tisztelet a kivételnek.


Tudjátok lányok én legalább nem tagadom, hogy külső alapján választok, de ti egyből a srácra kenitek, hogy az ő hibája, biztos hibás jellemre. Szánalmasak vagytok! -.-"


Meg sem ismertek a lányok jellemre, akkor hol a hiba a jellememben, csak is a külső lehet a gond, de ezek szerint inkább egy gané fejű izomállattal jöttök össze, mint egy cuki, aranyos, helyes kölyökképű sráccal. Szépek vagytok!

2012. jún. 9. 07:24
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A stílusod alapján nem tűnsz cukinak meg aranyosnak:D Sőt. Nekem fontos a külső is. Ha párt keresek. Valószínűleg neked, meg a lányoknak más elképzelésetek van a helyesről, de még az aranyosról is. Ha te is külső alapján választasz, nem értem miért vinnyogsz, hogy más is. Ízlések és pofonok. Akiket te kinézel magadnak azoknak más az ízlésük. Nem rossz, hanem MÁS. --> Szarul választasz. Miért nem tudod elfogadni mások véleményét?
2012. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Jaaaj, szegény kis tini fiúúúú, megbántották a gonosz csúnya lányok. Ejnyeeee.
2012. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Nem minden lány ilyen! Én speciel pont nem azok közé tartozok, akiket te szóba hoztál! Ne törődj az olyanokkal! Az olyanokat csak sajnálni lehet! Nem értelek titeket, fiúk! Folyton leragadtok ennél a témánál! Hagyjátok az ilyeneket, és keressetek normális csajt! Lehet, hogy ti ezt hihetetlennek tartjátok, de vannak normálisak is! :)

2012. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Te helyesnek tartod magad, de valószínűleg nem vagy az. Ennyi.

Megint ide kell írnom ezt az idézetet: "A külső ami megfog, a belső ami megtart."

Tény, hogy a csúnya, nyomi fiúkkal alapból szóba sem állok, de a helyeseket is lepattintom, ha hülyék.

De mondom, valószínűleg te csúnya vagy. A tapló fejű nyomorékodat így képzelem el: [link]

A bunkó, pszichopata fejű izomállatodat pedig így: [link]

Mindkettő bejön..

2012. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 08:23


Igen. Csúnya vagyok a saját véleményem szerint, de a lányok szerint meg helyes és épp ezért nem értem miért ezekkel a köcsögökkel jönnek össze,akik sokszor rondábbak fejre, mint én!

2012. jún. 10. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!