Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mindent elrontott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mindent elrontott?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki máár 1 éve tetszik de nem tudja.rámírt chaten(először) köszöntünk utána mizujs meg ilyenek. utána mosdta hogy Szereltek! én meg döbbenten néztem a monitort hogy ÚRISTEN! írtam hogy: mi?? télleg? hát már 1 éve én is téged <3 erre írja: olvasd csak el még egyszer! ......és akkor leesett. Azt írta hogy szereLTEK nem azt hogy szereTLEK. legszívesebben elásnám magam. hétfőn mi lesz a suliban?? most beégtem.és utána láttam facebookon hogy viccként ki van írva.HELP!!
2011. dec. 2. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább most tisztában van az érzéseiddel, lehet hogy elírta.
2011. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy most lesz vmi köztünk...de nem mert direkt írta így!
2011. dec. 2. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire naív!
2011. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-nem kellesz neki, csak játszik veled, ugrat

2-ne csinálj ebből drámát, legyél laza, mondd, hogy te csak hülyéskedtél

2011. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem írta el sok ilyen kiírás van.Mivel a világ elől elbújni nem tudsz ezért csináld amit az előttem szóló is írt.Legyél laza és mond,hogy te is csak szórakoztál.Mást nem tudsz csinálni,majd csak alakul valahogy.Most lehet ciki de hamar elfelejtődik a dolog.
2011. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tényleg egy bunkó. És van ilyen: félre olvastad. De mondhatod azt is, hogy csak őt nem akartad megbántani és inkább személyesen mondtál volna neki NEM-et. De hétfőig még sok minden új téma lesz majd... ne parázz.
2011. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj..ez nagyon rossz. Nem rontottál el semmit csak túl parázod..Majd te is írj rá..xD És add vissza neki!:D
2011. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!