Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják egy csomóan,...

Miért mondják egy csomóan, hogy egy ronda fiúnak sosem lehet szép barátnője?

Figyelt kérdés
Csak, mert én a napokban is rengeteg rút srácot láttam szép lánnyal. Volt ilyen kicsi gnóm is, akinek tőle magasabb model alkatú, csinos barátnője volt meg láttam kövér srácot is vonzó lánnyal együtt.

2012. jún. 9. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
irigykedsz? :D
2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
pénz
2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
pénz,kedves barátom,pénz vagy kibas.zott szerencse
2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert a szépség relatív. Amúgy k*rva kellemes személyiség lehetsz, ha valakit "kicsi gnóm" jelzővel illetsz. Szóval neked azért nincs, törődj bele.
2012. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
fejezd már be!!! hányadik kérdésed már ez ugyanebben a témában??????????????????????????
2012. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Pénz és kisugárzás. Konditeremben, a sok gengszternek mindnek van legalább 3(!) nője, úgy, hogy a fejük nagyon csúnya, ráadásul tahó, erőszakos parasztok. És mégis. Ma már nem a külső dönt, hanem, a kisugárzásod és hogy van-e pénzed.
2012. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért, mert akik ezt mondják, csak a külső a mérvadó nekik és beszűkült gondolkodásmóddal rendelkeznek - persze sokan írják, h akkor a pénz miatt. és ha kiderül, h nem pénzesek? akkor mit fogtok még kitalálni önbizalom-hiányios kisfiúk?
2012. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy kicsit hasonlítok Smeagolra,sőt az anyagi helyzetem is hasonló és mégis csupa gitár gáré vesz körül!

2012. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénz mindenkit megszépít.Vagy egy német prémium kategóriás autó erősen javít a külsődön.Ahogy szokás mondani.


Lehet eleinte be beszéli magának az ember hogy "ah nem számít a külső" és összejön egy olyan emberrel aki nem tetszik neki.Ebből később nagy problémák lehetnek.Az illető epekedni fog olyanok után akik bejönnek neki és átkozni fogja magát hogy miért azzal a jött össze.Miért tolta el az életét?

Majd az lesz hogy a nő/férfi lelép olyannal aki bejön neki.

Tehát ebből adódó problémák a megcsalás és utána a válás.


A külső fontosabb mint sokan gondolják.Én soha nem tudnák beleszeretni olyan emberbe aki nem tetszik.

2012. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kötve hinném, hogy pénzről lenne szó, ugyanis ez a kérdező max. 17 éves lehet, de inkább 12.

Lehet szép barátnője, de nem olyan gyakori.

2012. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!