Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy félénk, önbizalomhiányos, gátlásos, érzelmes, visszahúzódó, értelmes fiúnak, hogy egy kedves, hűséges, szép barátnője legyen? Van, aki hozzám hasonló és összejött neki vagy csak én vagyok ennyire átkozott?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a kehéje és hogy van-e annyi vér a pucájába, hogy legalább a lány felé nyisson.
2012. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte semmi!
2012. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén? Semmi...
2012. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, hozzávéve hogy idősebbnek, "rosszfiúsabbnak" (arcra) nézek ki, szóval fura egy párosítás. Szerintem nem lehetetlen a dolog, csak nyilvánvalóan nehezebbb.

21/F

2012. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz,hogy nem lehet csak kell keresnie maganak egy "félénk, önbizalomhiányos, gátlásos, érzelmes, visszahúzódó, értelmes" lanyt. Ne aggodj sokan vannak igy, mint te, sot az emberek jo reszenek nem konnyu normalis part talalnia. A felenkseg viszont nagy hatranynak minosul, mert a csajok a bator, magabiztos fiukat szeretik, szal ha ezen megprobalsz valtoztatni mar nemis lesz oly nehez.
2012. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Semmi esélyed. Én is ebben a cipőben jártam, aztán kinyitottam a számat és a "félénk, önbizalomhiányos, gátlásos, érzelmes, visszahúzódó, értelmes" lányok egyből szóba álltak velem. És ne a nagypof*jú ku**ákkal próbálkozz, mert náluk sohasem fogsz labdába rúgni.
2012. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Párom ugyanilyen, mint te és mégis vagyok neki. Bár a szépség relatív, de ő bennem megtalálta azt, ami kellett neki.

Ne add fel, ez a lényeg!

2012. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed... Példa: én is ilyen vagyok nagyjából. És még egy olyan lány is leszerelt amikor kezdett megismerni, akinek tuti nagyon bejöttem külsőre mert többször úgy bámult, hogy észre sem vette magát. Ja, és ő kezdeményezett.
2012. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Kiss Dorcii ***** válasza:
55%

Nem lehetetlen, semmi sem lehetetlen.:)

Én ugyan ilyen vagyok, csak lány. : D

Sok sikert (:


14/L

2012. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Kedves # 8/8 Időpont ma 16:05


Nem értek egyet. Nekem ilyen fiú volt a barátom és egyáltalán nem volt gond. Mégis ő szakított ahelyett, hogy megbeszéltük volna mi a baj, én sem firtattam igaz. Tehát véleményem szerint inkább a felmerülő problémáknál hátrány ha nincs elég bátorsága egyik félnek sem megbeszélni a problémáit v. éppenséggel nem is akar róla beszélni!

2012. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!