Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 évesen füves cigit szív az...

14 évesen füves cigit szív az egyik ismerősöm. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat az utolsó válaszírónak, nem őrá céloztam, hanem az utolsó előttire.
2012. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
A 14 éveseknek min. a fele füvezett már. Ha mindennap csinálja, az rossz nagyon. Segíteni kéne neki valahogy, biztos valami problémája van, hogy ennyi idősen drogos lett :(
2012. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Steven.7even nem egy se.ggfej aki nem érti a viccet? Hmm... és még írni sem tud :)
2012. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Haha... Az ilyen otromba rasszista vicceket nem érti senki, csak a hozzád hasonló szánalmas tuskók. És csak hogy tudd, én elégedett vagyok a magyar írástudásommal, mert nem vagyok csak félig magyar a másik felem cseh, és ott is lakom. Sose mennék Magyarországra lakni ahol egy csomó nacionalista republikánus rasszista tuskó él.
2012. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

én inkább úgy tenném fel a kérdést melyik 14 éves nem szívott még füvet ?

ezelőtt tíz éve is belehetett szerezni "bármelyik utca sarkon" ma meg pláne.


egyébként meg a kérdésre válaszolva had szívja, biztos ő ettől nagyon keménynek érzi magát, az ilyeneket nem tudom sajnálni ha rá kattannak, aztán jön szép sorba a többi aztán meg vége a dalnak 20-on pár évesen ha egyáltalán meg éri.


az anyjáék helyébe jól el kéne verni.

de persze gondolom ők mit sem tudnak az egészről.

2012. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"én inkább úgy tenném fel a kérdést melyik 14 éves nem szívott még füvet ? "


Nem tudom mennyi idős vagy te, én 19, tehát lényegében ehhez a generációhoz tartozom. Elmondhatom neked, hogy én még csak nem is hallottam 14 éves füvesről, szerintem még a díler sem adna ennyi idősnek, azért nekik is lehet szívük. Később sem jellemző a füvezés, folyton röhögök amikor a híradókban ilyen szövegek mennek, hogy "a 18 évesek 90%-a már próbált ki drogot" meg ehhez hasonlók. Nagyon túlbecsülik az arányokat.

2012. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
dehogy becsülik túl! Saját körkérdésem alapján a 90%reális szám.
2012. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor elég sz.r környéken élsz.
2012. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Steven7:


ha mindenki annyira volna nacionalista, mint a magyar nép, sokkal civilizáltabb lenne a világ. "Rasszista+". Tudod-e, egyáltalán, mit jelent? Ha tudod, ha nem (nekem úgy tűnik, nem), akkor miért dobálózol vele? Ha pedig "rasszizmuson" egy nem európai életmódú kisebbség tetteinek kifogásolását érted, akkor mit szólsz Usty nad Labem polgáraihoz, akik a helyi, tűrhetetlen viselkedésű, cigány közösség és az európai életmódot élő cseh többség elválasztására - téglafalat húztak?! Nevezzem őket "rasszistáknak"? Nem. Igazuk volt.

A "republikánus"-jelzőt nem tudom mire vélni. Tudtommal Magyarország is, Csehország is köztársaság..akkor???


Vegyél vissza nem is kicsit, Steven. Félig magyarként, magyarul, magyar oldalon magyarokat pocskondiázni...nem éppen kultúrember cselekedete.

2012. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Buta, zöldfülű, menő akar lenni, a szülei nem foglalkoznak vele eleget. Nagyjából ennyi.
2012. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!