Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha néha erős...

Mit gondoltok, ha néha erős szivverést illetve fájdalmat érzek a mellkasomban, érdemes lenne felkeresni egy orvost?

Figyelt kérdés
Ezek a tünetek először csak akkor jelentkeztek, amikor vmiért nagyon stresszeltem, de most már olyankor is rám törnek, amikor ülök vagy pihenek. 21 éves vagyok és félek,hogy az orvos csak kinevetne,h semmi komoly gondom nincs, én meg felkerestem ilyen aprósággal.

2012. máj. 7. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát üdvözöllek a pánikbetegek csunya és terjedő világában:s
2012. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy pánikbetegségről lenne szó, mert a szivverésen kivül semmi más tünetet nem produkálok.
2012. máj. 7. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a stressz hozta ki. Nem mindig van több tünet, vagy lehet olyan tünet, is amit észre sem veszel, mert már annyira természetes. Ettől függetlenül elmehetsz orvoshoz, egy vizsgálat sosem árt, de a leirásod alapján én ezt tartom valószinünek.
2012. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah! és bármi is ez, a doki nem fog kinevetni, mert a pánikbetegség meg a sziv probléma sem játék.
2012. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!