Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szegeden van élet 140 bpm...

Szegeden van élet 140 bpm felett? Ilyen zenéket játszanak valahol? (linkelve lent)

Figyelt kérdés

Tessék, ilyenre gondoltam. Nem baj, ha nem ilyen gyors csak több legyen 140 bpm-nél:


UK Hardcore:

http://www.youtube.com/watch?v=elQ3PN7j_Tw


De ha trance bulikat tudtok az is jó! Sőt... bármi jó, csak ezeket ne: dubstep, electro, dnb


Este fent voltam elég sokáig, nyitva volt az ablak és hallottam, ehhez hasonló kicsit lassabb techno-t, annyira tetszett csak nem tudom hol vannak ilyen király bulik. (bár lehet hogy csak valami házibuli volt)


Amúgy bocsi, ha rossz helyre nyitottam, de ezt többen olvassák és vannak még itt ilyen jellegű kérdések.



2012. jún. 10. 12:52
 1/2 anonim válasza:
Ez neked mitől "hardcore"? Ez egy fos techno, a hardcore-t hangszerekkel játsszák koncerteken..
2012. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabberfromHUN válasza:
Sanyi, csak nem te vagy az? :D ennek az uninformált úriembernek fölöttem meg üzenem, hogy ha 10 évvel korábban született volna, tudná mi az a HardCore
2013. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!