Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Falu vs. Város - hol élnétek...

Falu vs. Város - hol élnétek szívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Egy nagyváros kertvárosi részén 1 nagy családi házban ahol most is élek.Faluban semmiképpen.Gyerekkoromban falun éltem és nagyon nem szerettem.A többség maradi , konzervatív gondolkodású , szűk látókörű.Én soha nem is voltam jóba a falusiak zömével meg mindig kilógtam közülük.Egyszerűen nem nekem való a falu.

Egy konyhakertem , gyümölcsfáim ,virágaim itt is vannak.

2012. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyobb város agglomerációjában, faluban vagy kisvárosban, de annak is minél inkább a szélén, természektözelben.

Okok: szeretem a természetet, a vidéki nyugalmat, ugyanakkor ha valamiért el kell jutnom a civilizációba, akkor ne legyen sok kilométerre tőle. (Amúgy most is így élek)

2012. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Én egy Karib-tengeri szigeten. :) Vagy a Bahamákon, az a környék szimpatikus.
2012. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Öhm, itt a lényeg, hogy falu vagy város.


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. máj. 26. 16:06
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
A falu jobb mert ott el lehet bújni mindentől és ráadásul senki sem talál meg.Főleg a városiak nem
2012. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Falu.

Miért? Mert szeretem a természetet, nem bírom a szmogos levegőt, a falun más felfogása van az embereknek(általában megtapasztalják fiatalon a kemény munkákat), önellátóság könnyen megoldható(az erdőben, lehet mindent találni pl. gyümölcsök, vadzöldségek, gombák de csak ha az ember ismeri is, hogy mi az. és az mind ingyen van)

Hátránya, kevés a bolt, és drágák is az áruk.

2012. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
1 Kimondta a gondolataimat,én is kertvárosban élnék a legszívesebben:)Szeretem a természetet,de a falut már nem annyira.Most is faluban lakok és inkább a hátrányait tapasztalom annak,hogy mindenki ismeri egymást.Zuglóban,vagy a 16 kerületben is szívesen élnék,szeretem azokat a környékeket:)
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Faluban. Városban nem tudnék élni bár több haszna lenne városban, mert sokminden közelebb van mint faluból bemenni nagyvárosba. Én csak is faluban.
2012. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok. ^^


A falun el lehet bújni részbe viszont belekötnék. Abban a faluban, ahol a mamám lakik, terjednek a különböző pletykák, mint a futótűz...

2012. máj. 26. 21:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, falun a pletyka gyorsabb mint a telefon meg az internet.Csak minden ember máshogy hallja vissza.
2012. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!