Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiadni egy...

Hogyan tudnék kiadni egy könyvet 12 évesen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp csak a szüleid segítségével. Amúgy nem lehetetlen, az Eragon írója sem volt sokkal idősebb.
2012. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elküldöd kiadókhoz.
2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kiadót kell keresned. Te írtad? Küldd el a Nők lapjának a kérést!

Hogy segítsenek!

2012. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 10. 13:39
 5/13 anonim válasza:
90%

Még várj pár évet, higgy nekem! Várj addig, amíg kiforr az írásstílusod. Én 11 éves korom óta írok, és időközben rengeteget változott. 12 évesen még nem tudsz úgy írni, ahogy azt a kiadónál elvárják, még annyi mindent látsz másképp! Még nincs elegendő tapasztalatod. Én is úgy gondoltam 11 évesen, hogy fantasztikusan írok, pedig nem. Az íráshoz nem csak gyakorlás kell. Minél többet élsz, annál több tapasztalatot szerzel, kell az idő. (El sem hinnéd, mennyit változik a látásmódod csak pár év alatt! Főleg nekünk íróknak, akik amúgy is mindent sokkal mélyebben átérzünk.)

Igaz, hogy Christopher Paolini is fiatal volt, de ő 15 évesen kezdte el írni.

Félre ne érts! Nem azt akartam mondani, hogy ne írj. Dehogyis. Annyit akartam, hogy még várj a kiadással. Még annyi történet juthat az eszedbe, amik sokkal jobbak az előzőeknél! Tapasztalat. :)

ut.: Bocsi, ha kissé kibogozhatatlanul írtam. :)

2012. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen én írtam. Egy kiadó kiadná egy 12 évesnek a könyvét??? :/
2012. jún. 10. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tudniuk, hány éves vagy. Csak a nevedet írod bele a levélbe és kész. De ahogy előttem írták, még várnod kellene vele.
2012. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
13:41 Nincs rá nagy esély... :(
2012. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előszőr kérj meg valakit, hogy olvassa el és javítsa ki a helyesírási hibákat. Esetleg adjon 1-2 ötletet, kritikát.

De vigyázni kell, nehogy ellopják az anyagod.

2012. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még egy jó ötlet, hogy 1 hónapig elő sem veszed a könyvet és utána elolvasod az elejétől.
2012. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!