Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátnőm...

Hogy köszönjek a barátnőm anyjának? 15/f

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok :) esetleg Csókolom, de az elég csúnya:)
2012. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csókolom

az apjának jó napot

2012. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát én ezt úgy szoktam megoldani hogy első pár találkozásnál anyának csókolom, apának jónapot


pár hét alatt már annyira szimpatikussá tudom magam beszélni, hogy felajánlják a tegeződést :D

onnantól szia és heló :D

de persze az is fontos hogy ha eléred ezt a szintet akkor nem szabad leállni :D

kb olyan helyzet mintha három barátnőd lenne, csak a szülőket nem szabad összekeverni a lányukkal :D

ha átmész akkor érdeklődni hogy mivan velük, ha látod rajtuk hogy most senkivel nem akarnak beszélni akkor ne is lássanak. ha éppen veszekednek akkor annyira szólsz valamelyikőjükhöz hogy megkérdezd hogy elmehettek-e a csajjal hozzátok hogy valamerre. nem rátok tartozik hogy ők min veszekednek :D


én így szoktam :D

persze most belefutottam én is egy olyan helyzetbe amiben tehetetlen vagyok...

a mostani barátnőmék jóval tehetősebbek mint mi. eddig mindig olyan szülőkkel találkoztam akik anyuval kb egy szinten mozognak, de a mostaniak... egyik négyszer annyit keres mint muterom, másik meg háromszor annyit... nekem ez egy új világ és kicsit félek is, dehát ők is emberek :D

2012. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!