Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki felismeri öket jelezné a...

Aki felismeri öket jelezné a rendörségen?

Figyelt kérdés

[link]


Most találtam a hírekben és gondoltam felteszem ide is mert rengetegen olvassak az oldalt.


2009. júl. 3. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
én igen
2009. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha felismerném őket és valamilyen varázslatos okból kifolyólag biztosra tudnám, hogy ők követték el és egy másik varázslatos okból kifolyólag véget vethetnék az életüknek konzekvencia nélkül, megtenném.

A legtöbb nemi erőszakot elkövető embernek nem szabadna élve megúszni a dolgot.

2009. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy egy kicsit a realitásnál maradjunk, igen, ha felismerném őket, akkor mindenképp jelenteném őket a rendőrségen.

Az a baj viszont, hogy a rajzok alapján nekem nem hiszem hogy menne, de ha lett volna a parkolóban egy kamera vagy valami, ami megörökítette volna a szemeteket..

2009. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Semmiképpen, én a rendőrségnek ELVBŐL nem vagyok hajlandó segíteni, felőlem elsétálhat mellettem. Dolgozzanak csak a pénzükért ...
2009. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Igen, hát ahogy szoktani mondták, ezek a rajzok olyanok, hogy kb minden második emberre ráhúzható ...


Azért aki írta a nemi erőszakolós dolgot, kicsit brutál vagy, tudod a nemi erőszak az egyik legszubjektívebben megítélhető bűncselekmény, és abban is biztos vagyok, hogy tökéletesen lehet vele visszaélni.


(csajszi kicsit keményebben szereti, bilincs stb, a srác bele megy, aztán a kis perszóna meg rohan feljelentést tenni, és figyeld meg, a jó isten nem mossa ki a srácot, szóval ez egy rendkívül kényes terület, márpedig még olyan csajszit is ismertem, aki annyira keményen szerette, ha a srác lepofozta mikozben térdenállva lesz...ta --- na puff, aztán máris megvannak a nyomok)

2009. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem jelezném a rendőrségen. 1-2 emberrel magammal természetesen leülnék velük "beszélgetni". Ha jelented a zsaruknak, beviszik és 48 órán belül újra kint vannak, és szabadon azt csinálnak amit akarnak. Ez nem méltó büntetés.
2009. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy az ELVBŐL nem feljelentőt ELVBŐL seggbekúrja majd valami AIDSes állat.


Valóban igazad van abban, hogy a nemi erőszakos dolgot ki lehet játszani hamis vádolással, meg minden, de Magyarországon nagyjából minden harmadik nőt ért már ilyen támadás, sokakat rendszeresen, sokakat fiatal gyerekként, aztán ott vannak még a férfiak is, mert hát ők sem védhetetlenek és rengeteg esetet lehet bizonyítani egyértelműen.

Semmiképp nem mondom, hogy temessünk el élve minden elítélt szexuális ragadozót, de a súlyosabbak nem érdemlik meg, hogy köztünk járjanak, de azt sem, hogy havonta százezreket, milliókat vegyenek el fejenként az adónkból a börtönben.


Nem tudom mennyire ismersz ilyen embereket. Én sajnos ismerek egyet-kettőt. Három éven keresztül úgy kellett járnom a volt barátnőmékhez, hogy tudtam, hogy a szomszéd szemétláda molesztálta óvodás korában, gyömöszölgette a mocskos f..zát a kezébe és fogdosta.

Közel ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy kitépjem a szemétnek a szívét, aki ki tudja hány kislánnyal csinált még hasonlót, vagy rosszabbat.


Hogy van az, hogy az ilyen emberek megússzák büntetlenül, vagy egy két évvel a börtönben?

És most senkit nem buzdítok ezzel arra, hogy vegye a saját kezébe az igazságszolgáltatást, mert az sem helyes. A törvényeket kéne szigorúbbá tenni. A visszaeső, többszöri elkövetőket és pedofilokat meg megszabadítani az egész nemiszervüktől klinikai úton, ha már a halálbüntetés nem tetszik olyan sok embernek.

2009. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ja meg. Egy online adatbázist tartani a bűnözőkről.


Tudtad például, hogy az USAban bejelentett nemi erőszakos esetek közül 98%-át valamilyen ismerős követi el?


Új lakó van a panelban? Egy srác elkérte a telefonszámom?

www. ... hu és megnézem, hogy lehet e benne bízni, mielőtt összehaverkodok vele és megb.szatom a családom.

2009. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
amúgy elítélem én is a nemi erőszakot, de amilyen K U R V Á S A N fel tudnak öltözni manapság a lányok hát ne is csodálkozzanak hogy ilyenek történnek velük.....persze ez nem a lány hibája, h megerőszakolják, de egy kihívóbb öltözékkel ő maga küldi a jelzéseket...még ha tudat alatt is....persze h ez nem mentesíti az elkövetőket, csak mondtam, h az éremnek van másik oldala is....
2009. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így van, sajnos van némi kivetnivaló sokak öltözködésében. Nem mintha szúrná a szemem, meg valami, szeretem nézegetni azt, amit kitesznek, merthát így működöm, de valóban ingerlő az állatok számára is.

Meghát, a nemi erőszak 60-x%-a úgy történik, hogy legalább a nő ittas, szóval az alkohollal is úgy kéne bánni, de sok kölyök a sárga földig issza magát.

2009. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!