Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van annyi énekeseket...

Miért van annyi énekeseket kereső tehetség kutató műsor? Ilyen nagy az igény rá, jobban leköti az embert mint mondjuk a tánc, színészet, vagy egyéb interaktív műfaj?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt most komolyan kérdezed??

szedik be az emberektöl a pénzt!!mivel sms-t küldenek!ebböl élnek,ezert van ennyi,h küldje a sok birka a 300 ft os sms-t.

2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Mert azokról az első egy-két szám erejéig nem tudja a nagy átlag megmondani, hogy fingja sincs zenéről, éneklésről, miegymásról. Addig meg lehet emeltdíjas sms-t küldözgetni.
2012. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emellett a saját készítésű műsorok olcsóbbak, egy tehetségkutatóban pedig a "színésznek" sem kell fizetni, csak a végén 1-nek...
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sms csak aprópénz ebben, a reklámidő eladásában van a nagy biznisz, arra kell a nagy felhajtás, meg a csinnadratta. Azért nyújtják a műsoridőt is több órásra, hogy minél több reklám férjen bele. A tehetségkutatás huszadrangú az ilyen műsoroknál.
2012. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az egyik ok a költséghatékonyság. a műsor eltartja önmagát a reklámokból és az smsekből, amit az a sok proli küld és néz, aki vevő erre a tehetségtelenségkutatóra.


a másik ok, hogy már idejét nem tudjuk, mikor volt utoljára normális műsor szombat este, így nem is igényli a nép. meg aztán, azt drágább megvenni mint egy ilyet legyártani.


néha megnézzük, de csak a neten, mert TV-nk nincs, nem is hiányzik. ez tkp. egy karaoke-show, azzal az újítással, hogy itt talán egy kicsit több hangjuk van a fellépőknek mint egy átlagos szombati kocsmaközönségnek :)


aki erre képes akár egyetlen smst is tolni azt mélyen szánom és megvetem.

2012. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó engem az érdekel miért csak az énekeseket nyomatják? van erre külön ok? Mert már a 20-on valahányadig ilyen indul. A többi miért nem lenne jó műsor? Szóval az ének mivel több mint a tánc mondjuk?
2012. jún. 14. 01:06
 7/8 anonim válasza:
100%
Gondolom azért mert ugye a "zene nélkül nincs élet" sokan vannak akik az ilyen tehetségkutató műsorokban szerepeltek által feldolgozott zenét töltik le, nos egy színdarabot vagy táncot miért töltenék le , vagy a színészeket nem lehet egy tehetség kutatóból felfedezni tudod mennyi munkába telik színésznek ,lenni még ha arra születtél akkor is én nekem minden álmom az ,hogy színész legyek iszonyat sok darabban szerepeltem már reklámokban stb . színjátszó kör ...stb minden álmom ,hogy felvegyenek az SZFE-re tudod hány színész lenne ha ilyen tehetségkutatókat rendeznének? k*rva sok és mind sz@r mert azért meg kell dolgozni míg egy énekesnek nem igazán (jó vannak olyanok akik járnak énektanárhoz) de as legtöbb csak úgy született ...ennyi 8 éve táncolok másik álmom az,hogy koreográfus legyek ,de egy szimpla modern tánccal vagy balettel nem lehet akkora figyelmet kelteni mint egy énekkel vagy egy quantum xxl fajta produkcióval elismerem a quantum xxl elég színvonalas ,de az is irtó hosszú folyamat,hogy táncos/koreográfus legyen valakiből. remélem értesz!:)
2012. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze. Én rajzolok és fotózok. Csak még korábban láttam pár előadót az america's got talent c. műsorból youtubeon, és ott tényleg minden volt. Énekesek, táncosok, bűvészek, zsonglőrök, artisták, állat idomárok stb. Én sajnálom hogy ez nem érdekli az itteni embereket. Lehetne változatosabb.

Szóval akkor lényegében azért mert a zene olcsó és hamar sokat lehet rajta kaszálni. Kár.

2012. jún. 15. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!