Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy csomó amerikai...

Hogy lehet egy csomó amerikai ekkora telibevert gyökér?

Figyelt kérdés

Ne haragudjon az,akit esetleg megsértettem,de hirtelen túl sok ömlött rám a kultúrájukból.

Először is egy csomóan borzalmasan műveletlenek,európai országokról fogalmuk sincs,de nem is érdekli őket,felőlük megdögölhet mindenki az egész világon amíg ők az otthoni túlfizetett életüket élvezik.Fórumokon is ha valaki nem angolul beszél,lehurrogják, kb "minek vagy te a világon?!" attitűddel kezelik.Szívük szerint egyesek konkrétan megatomoznának mindenkit,csupán azért,mert nem beszélik a nyelvüket,és ezt néha olyanoknak mondják,akik nem izlandit vagy szuahélit beszélnek,hanem pl németet,spanyolt,olaszt.


És a hangnem,ahogy éreztetik vagy konkrétan kimondják mások arcába röhögve,hogy igen,ő megteheti,ő leszólhat mindenkit,mert ő egy olyan szuperhatalom kifogástalan életű polgára,aki nyugodtan lenézheti egy neki istenhátamögötti ország lakóit.Úgysincs szüksége túl sok tanulásra,tanulja meg mindenki más az ő nyelvét,végül is.Fel is hozzák erre egy csomóan nagy büszkén,hogy mindenki legyen hálás,hogy az USA magára vállalja az önkéntes ítélőbíró és világmegváltó szerepét.


És ahogy ontja magából ez az ország a tömkelegnyi elkényeztetett,súlyos lelki értékrendi deficittel rendelkező generációkat,attól felfordul a gyomrom.


Tudom,hogy ez nagyon egyoldalú volt,persze,hogy van egy csomó jó oldala is az Egyesült Államoknak,de azzal,hogy én ebben a színében is erőteljesen látom,nagyon egyedül vagyok?



2012. jún. 13. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az amerikaiak inteligenciájáról tett kijelentésedet mire alapozod??

Itt is van egy társadalmi réteg, akik kb még Budapestet sem tudnák elhelyezni a térképen. Ez kb olyan mint ha a magyarokat a mónika sgow és az éjjel nappal budapest alapján akarná megítélni egy külföldi.


A szabad fegyverviselésről meg annyit hogy itt a szomszédban is van olyan ország ahol csak személyit kérnek ha egy pisztolyt vásárolsz és sokkal kevesebb a visszaélés mint itt.


Az angol meg az a nyelv amit kb mindenhol megértenek. Én is rászólok arra aki pl egy mmo game-ben elkezd lengyelül pofázni és a harmincból értik kb 3-an.

2014. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!