Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintem jól döntöttem....

Szerintem jól döntöttem. Miért van mégis lelkiismeret fulldolásom? Kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Hogy ti is képbe kerüljetek egy kicsit kanyarodjunk vissza az én gyerekkoromhoz. Amikor 10 éves voltam a szüleim elváltak. Apám alkoholista lett. Anyával maradtam. 15 évesen elkezdtünk járni a férjemmel. Anya nem szerette és el akart tiltani tőle. Amikor észrevette ,hogy ez nem fog menni,összecsomagolt és konkrétan kidobott otthonrol. Azóta egy sms-t,egy telefont,levelet semmit nem kaptam tőle,hogy élek-e. Felőle akár éhen is halhattam volna. Most 21 éves vagyok. Párommal lakunk van egy másfél éves kislányunk és 21 hetes terhes vagyok a második babával. Tegnap spárban voltunk és összefutottunk anyával(már,ha nevezhetem annak). Közölte,hogy adjam oda picit hagy unokázzon egy kicsit. Erre én elköszöntem tőle és arébb mentem. Okkal van lelkiismeret fulldolásom? Ti mit csináltatok volna?

2012. jún. 14. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán még a köszönést is kihagytam volna.
2012. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Jól döntöttél.


Ne haragudj, de ez nagyon böki a szememet:

fulldolás helyett FURDALÁS

2012. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Furdolás. Bocsánat. :D
2012. jún. 14. 08:57
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha van lelkiismeretfurdalásod, akkor valószínűleg nem biztos, h teljes mértékig neked van igazad ebben az egészben. Ahhoz, h én bármit is megállapítsak tudnom kéne anyukád véleményét is arról, ami történt.
2012. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, te miről beszélsz?? Az a megoldás, ha nem tetszik a lányom udvarlója, hogy kirakom a gyerekem az utcára??? Kérdező, ne legyen bűntudatod!!!
2012. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem az a megoldás, h kiteszi. De valójában ez történt? Pont úgy, ahogy a kérdező leírja? Ezt nem tudhhatjuk és ezért nem vonhatunk le következtetéseket az anyát illetően.

Ismerősöm fűnek-fának meséli a "rohadt" anyját, aki őt 18 évesen az utcára kidobta. Azt viszont nem vallja be magának, h a hülye makacssága miatt ő ment el otthonról és szintén a hülye makacssága miatt nem kérdezett meg senkit, h aludhat-e nála. Anyuka folyamatosan kereste, de nem ment haza vele. Végül a nagymama fogadta be.

2012. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kételkedni a kérdezőben? Egyszer jól enne azt elfogadni amit mond, nem variálni, hogy hátha nem is ez történt!? Tegyük fel, hogy ez ígaz, tehát akkor nincs oka bűntudatra. Sajnos vannak kevésbé jó anyák!
2012. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez nálunk így történt. Ő el akart tiltani mi meg titokban találkozgattunk. Aztán egyik délután arra mentem haza,hogy a ruháim egy bőrőndbe és a fontosabb cuccaim pedig egy kukászsákba vártak engem a szobám ajtaja előtt és anyám közölte,hogy ennyi volt. Takarodjak otthonról.
2012. jún. 14. 09:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Jézusom! Hány éves voltál, amikor kidobott?
2012. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem tudna olyat csinálni, amiért én kidobnám. Teljesen érthető, ha a büdös életben nem állnál szóba vele!
2012. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!