Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beképzelt gyerekkel mit lehet...

Beképzelt gyerekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek de már nagyon irritáló. Beszólogat (nem előttem, hanem a hátam mögött) közben meg akkora hülye, hogy megbukik év végén, mellé cigizik, minden hétre jut neki egy berúgás, a szülei meg olyan szánalmasak, hogy hagyják neki. De van neki elég nagy baráti köre (ugyanolyan senkiházikból mint ő :) ) és az a szokásuk, hogy akik nem tökéletesek azokat piszkálják, hogyan lehet az ilyen idiótákat figyelmen kívül hagyni? Próbáltam kerülni de sajnos suliba vagy vissza jövet úgyis találkozok vele mert busszal járunk mindketten.
2012. jún. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:

- az egyik: megtanulod elfogadni magadban, hogy nem számít minden ember véleménye, sőt... Nem az számít, hogy _mit_ mond, hanem az, hogy _ki_ mondja.

- a másik: leszoktatod erről szép lassan pl. azzal, hogy minden egyes beszólás, froclizás, kötözködés után rendesen megrakod.

2012. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy idősebb nálam :D Szóval lehetne már esze de gondolom az ilyennek soha se lesz :D
2012. jún. 14. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszarod. Nem barátkozol vele. Csak a rendes emberekkel foglalkozol. Az ilyen szociopatákat ha nem tudod elkerülni, akkor egyszerűen ne foglalkozz se vele, se azokkal, akik mellé állnak.
2012. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 S. Pati válasza:
Észre se vedd! Az ilyenek mellett el kell menni, akármit mond ne foglalkozz vele, ne reagálj rá! Hallgass zenét és meg se fogod hallani! Előbb-utóbb észre veszi magát, ha nem az az ő baja.
2012. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!