Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennének buták az...

Miért lennének buták az amerikaiak?

Figyelt kérdés

10 amerikai embert végigkérdeztem.

ebből 3 tényleg kicsit tudatlan volt


Ebből 7 tudta hogy hol van Magyarország és Budapest a fővárosa.

Ebből a 7 emberből 4 amerikai ismerte nagy vonalakban a kései magyar történelmet , szerepét a világháborúkban , Trianon , Osztrák-Magyar Monarchia , Nagy-Magyarország.


Továbbá kevesen tudják de náluk 2009 óta május 2. Hungary day, ünnep.Azért Hungary day mert Magyarország volt az első állam amely kiszakadt a keleti blokkból és nagyra tartják ezért.



2012. jún. 15. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 ember statisztikailag nem reprezentatív. Azért örülök annak,amit írsz. Az internet szerintem jelentősen javította az átlag tájékozottságát.
2012. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan láttak a youtuben egy videót ahol egy amerikai hölgy nagyon tudatlan volt és azóta elkönyvelték mindet butának.Pedig nem azok , nem butábbak mint más nép.
2012. jún. 15. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Hagyjuk már a sok gyökeret, milyen jogon várják el az amcsiktól, h tudják mi van Magyarországgal?

Ti talán tudjátok mi Új Zéland történelme?

Vagy Ugandáé?

Nem.

Semmivel nem hülyéebek az amerikai emberek, ez inkább az irigység.

2012. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt kérdeznénk embereket pl. Jamaikáról vagy Hondurasról, talán még rosszabb lenne az eredmény. 10-ből 7 tudta a helyét és a fővárost, szerintem ez elég jó.
2012. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden országban vannak síkhülyék, meg nagyon okosak. Ezt a "minden amerikai/angol/francia/stb. buta" című történetet nem szeretem. Nálunk is vannak Nobel-díjasok, meg olyanok is, akik valószínűleg Szlovákia fővárosát sem tudják. Az okokról meg, bőven lehetne még vitatkozni.
2012. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=R5I4oY7zj-w tessék, itt is megkérdeznek több, mint 10 embert, és mind hülye. De ahogy már írták, mind országba vannak sík hülyék, gondolj csak bele hányszor látjuk a TV-be, hogy járókelőktől kérdeznek triviális kérdéseket, azok meg csak néznek.
2012. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert amerika a legnagyobb pazarló ország.Én ezért tartom őket hülyének mint a segg.
2012. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudja senki a videóban szereplő emberek élettörténetét, és semmit sem róluk... Hozzáteszem, van egy olyan megérzésem, hogy tökéletesen boldog életet élnek, mert a szeretteikre koncentrálnak és a saját életükre.. nem annyira fontos számukra és ha jobban belegondolok, számomra sem, hogy tudjam melyik ország hol van.. lehet ki is törlöm az erre vonatkozó emlékeket az agyamból, mert teljesen feleslegesen a személyem és karrierem szempontjából higgyétek el. Peace :)
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani. Az egyén tájékozottságától függ, mennyit tud vagy sem.
2012. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
33%
Mi is ugyanolyan hülyék vagyunk mint ők. Szerinted ha megálitanák itthon 10 véletlenszerű embert, hogy soroljon föl már nekünk az amerikai államokat vagy csak az alap 13-t amik aláírták annak idején a függetlenségi nyilatkozatot. Szerintem rosszabb eredményt kapnánk.Mi egy semmi kis ország vagyunk az USA-hoz képest sőt még marha messze is miért is tudnák, hogy mik és kik vagyunk.
2012. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!