Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig mennek el a kereskedelm...

Meddig mennek el a kereskedelmi csatornák a nézettség növelése érdekében?

Figyelt kérdés
Megbüntették az RTL-t. Nem is kicsit, nagyon. 12 órás elsötétítés a Mónika show kapcsán. Már csak az hiányzik, hogy valaki fegyvert rántson a másikra... Meddig élesedhet a harc a kereskedelmi TV-k között? Hogyan lehetne gátat vetni ennek az öldöklő küzdelemnek?
2009. júl. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vetettem gátat, hogy nem nézem egyiket se. De sajnos, amíg milliók nézik ezeket a primitív, megrendezett "show"-kat, addig nincs miben reménykedni.


A másik megoldás, ugye Vona Gáboré, aki porig rombolná őket. Nem tudom, van-e valami a kettő közt.

2009. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg le kellene rombolni őket.:D
2009. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában állandóan elsötétítések vannak, ami nagyon nagy veszteség neki a reklámok miatt. A Mónika show is egy idő után unalmassá fog válni, szerintem most is egyre kevésbé nézik. Mellesleg újabban a Joshi Baratban is vannak verekedések.
2009. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 12 órás "műsorszolgáltatási jog szüneteltetés" egyik oka, hogy az egyik talkshowban nyíltan foglalkoztak a pedofíliával és ez károsíthatta a kiskorúakat...szerintem meg inkább fel kéne világosítani őket e témában...és a "kedves" ORTT vezetők ezért a "munkáért" miniszteri fizetéseket kapnak...megérdemlik?

NEM!

dolgozzanak annyiért mint egy átlag ember

2009. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!