Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy be...

Csak én érzem úgy, hogy be kéne tiltani a webshop jellegű kereskedelmi tevékenységet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most nagyon felkúrták az agyamat. Szerettem volna rendelni egy órát úgy, hogy BANKKÁRTYÁVAL fizetek ONLINE, mint ahogy azt a 21. században természetesnek érezné az ember.


Hát sajnos az összes kis tetü pupos webshop (még a nevük is szánalmas, mert még egy üzlethelyiséget sem képesek kialakítani) csak előre utalást vagy utánvétet kínált fel.


Na mindegy, a lényeg hogy nem tudom hol lehet RENDES BOLTBAN megvenni az általam kinézett, CASIO 1177A-2A típusú karórát...


Ki tudja? Ha valaki tudja, az legyen megírni. Előre is köszönöm!


2011. okt. 24. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Google összes találat.

Nem a bolt hibája, hogy te nem tudod használni az internetet.

Mellesleg nem egyszer vásároltam olyan webshopból, aminek papíron nem volt telephelye, de felvettem velük a kapcsolatot, és személyesen vettem át. Tudod, nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

2011. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kötelező onnan vásárolni...
2011. okt. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért olcsón is kell, az az óra, mert ha nem így lenne, akkor bemennél az első márka boltba és megrendelnéd (ha nincs is raktáron). A webshop az sokszor azért olyan olcsó, mert nincs telep hely, nincs raktár, nincs aparátus.

Az utánvéttel nem tudom mi bajod, a legtisztább, hiszen amikor kézbe kapod az árut akkor fizetsz.


Amúgy a megfelelő kulcsszóval az első talált:

[link]

[link]


kb 2 másodperc volt.

2011. okt. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találnád, akkor a lap alján:

"...Termékeink Soroksári úti üzletünkben kipróbálhatóak és megvásárolhatóak. (Petőfi híd és a Boráros tér közelében vagyunk.) ..."

2011. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"...az összes kis tetü pupos webshop (még a nevük is szánalmas, mert még egy üzlethelyiséget sem képesek kialakítani) csak előre utalást vagy utánvétet kínált fel."


Ha majd az osszes kis tetu pupos vasarlo megtanulja hasznalni az internetet, akkor meg fogja talalni a megoldast. (az elottem irok mar meg is irtak a megoldast, szoval nem gondolod, hogy esetleg veled van a baj...?)

2011. okt. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizet nem akarod betiltatni, mert nem tudsz úszni, hülyegyerek?
2011. okt. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom, még mindig nem értitek mi a problémám: Miért nem lehet interneten keresztül bankkártyával fizetni?!

Nem véletlenül az interneten nézelődtem. Nekem nincs arra időm, hogy nyakamba vegyem a pestet. Mellesleg ajándékba lesz az óra, és az én közvetítésem nélkül kéne célhoz érnie. Utánvét kilőve.

2011. okt. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!