Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiskoromban (kb.4 évesen)...

Kiskoromban (kb.4 évesen) fityma szűkületem volt és a fitymám felét levágták. Belehet valahogy bizonyítani, hogy nem vagyok zsidó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy a világon!!! Mert tudod, zsidók akik körül vannak metélve! Ugye milyen bénák a sztereotípiák, amikor visszaütnek? Egyébként anyakönyvi kivonatokkal visszamenőleg.
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki körül van metélve, még nem feltétlenül jelenti hogy zsidó...
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Menj szombaton emeberek koze:P:P:P


Ha neked fontos bizonyitani akkor termeszetesen valahol van egy zarojelentes a tortentekrol. Amit a szuileid kaptak amikor 4eves voltal.

2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mind a 3 válasz hasznos volt :)

Elsőn az elején kicsit megijedtem :)

2012. jún. 16. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A zsidóságnak egyéb jellemzői is vannak. Pl. nem írnak ilyen hülye kérdést, és mindegyikük büszkén vállalja is a zsidóságát. Tudod, ha én most hirtelen zsidó lennék, megkeresnélek, és levágnám a maradék csimbókot is arról a ganajos farkadról
2012. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!