Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megduzzadt a fitymám, mitől...

Megduzzadt a fitymám, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai nap magamhoz nyúltam, és kb 1 órával azután rájöttem, hogy hatalmasra duzzadt a fitymám. Ez velem önkielégítés után gyakran előfurdul. Megduzzad az egyik oldala, húsos lesz, stb. De most az egész megduzzadt, és hatalmas , vastag és húsos lett. Annyira, hogy amikor zuhanyzáskor meg akartam mosni a makkot, alig bírtam felhúzni a bőrt.

Nem akarok orvoshoz fordulni, mert ilyen előfordult már, és nagyon gáznak érzem a körülményeket. Tudnátok segíteni, hogy ennek van-e valami neve? Vagy mi válthatja ki? Hogy lehet megoldani?



2012. jún. 6. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az orvos tudná pontosan megmondani. De még felesleges hozzá futnod, várjál holnapig, ha nem múlik el. Kamilla főzettel kezeled. Önkielégítés előtt mostál kezet?
2012. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kezet szoktam mosni, nem tudom mitől lehet ez :(
2012. jún. 6. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nagyon régen 5-6 évvel ezelőtt nekem is volt, de akkor egy nap vagy 8szor kicsaptam. xD
2012. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!