Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány éves koromig élhetem ki...

Hány éves koromig élhetem ki magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még sose voltam igazi buliba, nem szoktam esténként kint lógni a haverokkal, iszogatni velük, cigizni, hülyeségeket csinálni. pedig pont erre vágyom, hogy végre kiélhessem magam. hány éves koromra növök ki a bulizós életből amikorra már kicsit cink lesz ilyeneket csinálni?

#koromig #ékhetem
2012. jún. 17. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

NE AGGODJ RÁÉRSZ MÉG,SAJNOS VAN AKI SOHASEM NŐ KI BELÖLE.)

30 FELETT SZERINTEM CIKI HA MÁS NEM ÉRDEKEL VALAKIT CSAK A BULIK,ADDIG VISZONT SOK IDÖD VAN.

2012. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 évesen MÉG cink. Ez sok mindentől függhet, én úgy gondolom, kb addig míg tanulsz. Tehát ha főiskolás leszel, ott nagyon sok buli lesz, ott igazán kiélheted magad. Szerintem 30 év alatt belefér így.

Viszont, ha 19 évesen már dolgozol, netán gyereked is van, akkor már nem elfogadott ez a bulizós életmód szerintem.

2012. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-))
2012. jún. 17. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de szerintem egyik életkorban sem menő inni, cigizni, meg hülyeségeket csinálni. Élni lehet 0-tól 199-ig (vagy tovább is ha sikerül), de az nem kell, hogy ilyesmiket jelentsen.
2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Szerintem életed végéig!A lényeg az,hogy a függésébe ne kerüljél!

2012. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!