Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Semmelweis egyetemen az...

A Semmelweis egyetemen az ETK-n milyen szokott lenni a gólyatábor?

Figyelt kérdés
személyes tapasztalatok érdekelnének

2012. jún. 19. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Csöcsök, puncik, pinák és pinahegyek mindenhol, egy egész pinaváros a gólyatábor. Meztelenkedés felsőfokon :)
2012. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
normális válaszokat :)
2012. jún. 19. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweiszen a gólyatáborban együtt van az 5 kar (ÁOK, FOK, GYTK, ETK, EKK). Ez kb 800 diák + a felsőbbéves "instruktorok". Nem az a leitatjuk a gólyát és megalázzuk típusú, én is meglepődtem mennyire kultúrált, pedig voltak fenntartásaim. Egy alkalomra emlékszem hogy itattak minket, de az is fakultatív volt. Mivel orvosi egyetem, több lány van mint fiú (ha fiú vagy akkor szerencséd van!). Általában beosztanak 40 fős csapatokra az elején (betűk, ETK-t asszem 4-5 ilyen csoportra osztják szét, nem emlékszem pontosan), velük töltöd el az egy hetet. Főleg csapatépítés, buli, felkészülés az egyetemi életre. És jó sok játék, mindegyik élvezetes, nem megalázós. Itt lesznek majd bővebb infók: [link]
2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!