Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel tényleg...

Szerintetek ezzel tényleg átestem a ló másik oldalára?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmet minden nap felhívom (néha többször is de csak kb 5 percre) és facebook-on is szoktunk beszélgetni. Ez már kb 2 hete így megy, hogy hívom meg facebook-on is beszélünk. Ő azt mondja kezdek pofátlan lenni miért nem elég ha csak egyszer beszélünk. Az a baj, hogy én unatkozom ezért szoktam hívni, hogy valakivel beszéljek. Ő meg el van foglalva mert vizsgázik meg néha melózni is jár. Félek emiatt megharagszik rám pedig én semmi rosszat ne akarok:( Inkább 2 naponta beszéljünk? 20/L
2012. jún. 19. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A ló te magad légy.
2012. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy néha zavaró vagy, tiszteletben kell tartani az ő időbeosztását is, de nekem nem kellene olyan barátnő, aki "pofátlannak" tartja napi többszöri pár perces hívásomat...!!
2012. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Kifejtenéd mire gondoltál?
2012. jún. 19. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem foglalod el magad valamivel? Én is vizsgára készülök, és nagyon idegesítő, hogy mikor épp egy hosszabb gondolat közepén járok, csörög a telefon, aztán kezdhetem elölről. Mondjuk ezért nem is veszem fel a telefont, ha tanulok. Munkahelyen meg azért nem, mert dolgozom és nem igazán díjazza a főnök a telefonálgatást, még ha öt perc, akkor sem.


Miért nem keresel valami munkát? Legalább jövedelmed is lenne belőle.

2012. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!