Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne akadályozzo...

Mit tegyek hogy ne akadályozzon a magasságom és ne legyen rossz, hogy mindenki alacsonyabb nálam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Magas lány vagyok , mások szerint csinos , szép , de nem tudok megbarátkozni azzal ,hogy mások picik és törékenyek én meg magas vagyok , igaz ,hogy vékony de akkor sem törékeny és kicsi. Nem számítok annyira magasnak 177 cm vagyok , de mégis mindig beszólnak , vagy szóba hozzák a magasságomat . Nagyon kevés magas fiút ismerek itt ahol élek és nem találok magamnak párt sem emiatt.
2012. jún. 22. 19:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem mindenki gondolja így.
2012. jún. 22. 19:43
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]

Majd összejössz egy törpikével :D

2012. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
A 177 cm egyáltalán nem magas. Az egyik barátnőm 185 cm, na látod ő tényleg magas, de te.....Nem emiatt nem találsz magadnak párt az biztos.
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Itt nincsen magas ember!!! Lehet ,hogy más annak aki nagyvárosban él....
2012. jún. 22. 19:59
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem a sulimba járt egy srác aki olyan 190 centi körül mozgott.. aztán buszoztam vele haza és azt néztem(mert állt a buszon) hogy egy srác tőle vagy 10 centivel magasabb.. na ő tényleg magas.:)
2012. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
57%
Ki ne mozdulj a lakhelyedről, mert akkor hátha találsz valakit, aki nagyobb nálad. Meg van szabva, hogy csak a saját faludban találhatsz párt vagy mi?
2012. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én 185 vagyok és a munkahelyemen középmezőnyben vagyok!

Remélem mostmár átérzed a kérdésed komolytalanságát?! :D

2012. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
188 centi vagyok, és mindent megadnék, hogy cserélhessek veled magasságot kedves kérdező :D :D 24/L
2012. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
205 cm magasságomhoz még kicsi is vagy. Szeretem a magas nőket, aki 185+. Viszont az alacsonyakat sem vetem meg! :-) Egyébként el kell ütni viccel, pl: Hogy lettél ilyen magas? Fogason kell aludni...... 34f
2012. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én pár centivel vagyok alacsonyabb nálad(173 cm a magasságom),de még így is sok fiúnál voltam magasabb gimiben,aztán találkoztam a barátommal,ő 194 cm magas,mellette pici vagyok :) és megjegyzem,hogy az ország másik felében lakik,nagyon nem ott ahol én,szóval van még remény számodra is :).Egyébként nemrég kérdezte tőlem egy alacsonyabb csaj,hogy nem érzem-e magam nagydarabnak attól,hogy kicsit magasabb vagyok,mondtam neki,hogy egyáltalán nem,sőt még inkább kihúzom magam :)(vékony is vagyok,nem is értem,mitől kéne nagydarabnak éreznem magam),tedd te is ezt és ne szégyelld a magasságod,csak azért mert magasabb vagy másoknál,ne érezd magad rosszul,valószínűleg csak irigykednek...és azért az a 177 cm nem a világ vége,volt osztálytársnőm nálam is vagy 10-15 cm-vel volt magasabb,sosem panaszkodott...


22L

2012. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!