Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondoljatok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljatok, hogy egy rossz kapcsolat annak az eredmenye, hogy "mar az elejen latni kellett volna"?

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek nagy resze addig jatsza az eszet, amig a masiknak mar keso..

2012. jún. 18. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így általánosítani. Vannak olyan problémák, amik bizonyos jelekből már az elején láthatók, de van olyan, ahol valóban "később mutatja ki a foga fehérjét".
2012. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem látják is az emberek, csak becsukják a szemüket és nem tekintik akkora problémának, vagy reménykednek, hogy majd változik a helyzet.
2012. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is látják,de nagyon akarják a kapcsolatot....
2012. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én magamról is tudom,hogy ami nem jött össze, ott én is tudtam már az elejétől, csak nem akartam tudomásulvenni.Akkor se ha másokis figyelmeztettek rá.

Senki nem változik meg gyökeresen egy kapcsolatban.Tehát igenis tudni lehet már az elejétől.Csak az ember nem akarja elhinni.

2012. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiába mondják,hogy egy kívülálló (mondjuk egy barát) sokkal hamarabb észreveszi a hibákat mint az aki szerelmes.

Ha szerelmesek vagyunk nem mindig vagyunk képesek a rosszat észrevenni, vagy nem is igazán akarjuk.

2012. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent nem lehet elörelátni, mert az emberek az idö folyamán változnak, és 20 évesen egész mások, mint ugyanaz az ember 30-40-50 évesen.


Persze ha valaki pl. rendszeresen iszik, abban benne van, hogy idövel valószinü, hogy alkoholista lehet belöle, ha valaki fiatalon sokszor agressziv, az csak rosszabb lesz késöbb, aki kezdetben féltékenykedik, ha valaki másnak is tetszik a párja, az késöbb igyen gyakran lesz betegesen féltékeny.

Viszont azt nem lehet elöre látni, hogy kinek hogy fog változni a társaság utáni igénye, van, aki idövel otthonülöbb lesz, van, aki meg nyüzsgösebb, ugyanez érvényes a szexre is, van, aki aktivabb, van, aki passzivabb lesz - ezt elöre senki sem tudhatja.

2012. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En nem vagyok hulye, es megsem vettem eszre semmi jelet.. Dolgozott, csak alkalmakkor ivott, kedves volt stb. Aztan 2 ev utan kezdett inni, drogozni, megverni... Annyira elvette az onbizalmam, hogy evekig tartott amire kilaballtam ebbol. Miutan elhagytam, meg 4 evig zaklatott engem es a csaladomat, barataimat. Meg mindig szegyellem, hogy olyan sokaig vele maradtam.
2012. jún. 18. 13:02
 8/9 A kérdező kommentje:

13:01 !

Ennel jobban nehez lett volna megfogalmazni! Egyetertek.

2012. jún. 18. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, mint a tiéd kérdező, lehetett valami olyan mértékű változás az életében, ami miatt a drogokhoz, piához nyúlt. A verés már lehet, hogy ennek a piától, drogtól elborult elmének a szüleménye.
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!