Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány csak rappet hallgat?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok csak rappet hallgatok (magyar!).Páran leszóltak már, de még is érdekel azért hogy mások mit gondolnak.valamikor lazán öltözködök de nem úgymint egy fiú/rapper.Ti mit gondoltok egy olyan lányról aki csak rappet hallgat?Szerintetek gáz?

2012. jún. 22. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Szép vagy?

Intelligens vagy?

Hány éves vagy?

Mit gondolsz a többi zenéről?

2012. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz zenét hallgatni. Senki nem szabhatja meg, hogy ki mit hallgathat. Ha neked a rapp jön be akkor egészségedre. A stílusok jellemeket vissznek magukkal, de nem a hallgatása lesz gáz.
2012. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első válaszoló: ha azt mondom 'igen' egósnak fogtok tartani szóval inkább azt mondom hogy sokak szerint igen.

jaja intellinges.

14

hát a rock az egyetlen amit nem tűrök de a többivel úgy elvagyok..

2.válaszoló: így van! csak hogy sokan nagyot hisznek magukról

2012. jún. 22. 22:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nálam pl nagy pozitívum mivel én is a szakma nagy rajongója és űzője vagyok
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy! De most komolyan, aki e szerint itél meg, azzal nem kell foglalkozni.
2012. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem hallgatod hangosan egész nap, mint az alattam lakó cigó, akkor nem gáz:P
2012. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kicsit sem mérvadó. Na jó, 14 éves korban még az tud lenni :) De egyébként annyira mindegy, hogy ki milyen zenét hallgat, ez csak ízlés kérdése. Különben is, ha azt mondanám, hogy gáz, akkor holnaptól olyat hallgatnál, ami nem is tetszik, csak hogy ne legyen gáz?
2012. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok és csak Rammsteint hallgatok.Most is.

Nem ciki.

2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ártasz vele valakinek? Na ugye, hogy nem! Akkor szerinted gáz?
2012. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam kifejezetten pozitívum :D Bár én leginkább az amerikai ág rajongótáborát bővítem, de a magyarokat is szeretem :)
2012. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!