Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, ha egy fiú időnként sír esténként a szobájában egyedül, miközben szerelmes számokat hallgat és elöntik az érzelmek, mert nincs senkije és nagyon hiányzik neki egy lány az életéből, a szerelem, a szeretet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

a sírás nem gond...

a szerelmes számok kérdőjelesek... valami pop cucc?

az utolsó szintén nem gond...


viszont ezt senkinek ne reklámozd.

2012. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lányoknál sem értem meg a kapcsolatfüggést. Az más, ha konkrét jelölted is van.
2012. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
hát attól függ, hogy hány éves vagy. azért egy FÉRFI nem sír csak amiatt, hogy nincs senkije. állj a talpadra, ha jönnie kell a szerelemnek, akkor jönni fog.
2012. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

nagyon édes :)

15/L

2012. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem éppen előnyös egy megoldás. Persze nem gond ha egy fiú sír meg az sem gond hogy ilyen zenéket hallgat. De ha annyira kell neki egy lány akkor tegyen is érte mert magától nem fog az jönni. Amikor még 15-16 éves körül voltam én is akkor jöttem rá hogy magától nem fog jönni egy lány igaz volt példa hogy buszmegállóban meg egyéb helyeken odajöttek a lányok hozzám kérdezni valamit és dumálgattunk meg randi is lett belőle, de ez elmúlt és már nekem kellett lépnem ahhoz hogy elindíthassak valamit.

Most nem tudom hogy rólad van szó vagy haverodról vagy bárki másról, de én azt mondom hogy az illető szedje össze magát és tegyen azért hogy legyen vele valaki, mert csodák nincsenek magától semmi nem fog történni ezt jó lenne ha a fejébe vésné az illető.

2012. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez a helyzet,mint veled mégsem sírok.ez már mentális kérdés szerintem.
2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
háát... ne hari, de mivel én még soha nem sírtam se szerelmes szám miatt, se pasi (vagy annak hiánya) miatt, ezért nem díjaznám, ha ilyenekkel dicsekednél. egy férfi legyen férfi. ha nő miatt sír, akkor abban az esetben elfogadható, ha szerelmes belé és mondjuk épp elveszítette.
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Zsóka.a.a ***** válasza:
26%
Háát elég gáz...aki szerelmes számokat hallgat és sír is közben?....szerintem az férfi közel van a tűzhöz :P(:
2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
de ez a szerelmes szám az, ami engem is kiakaszt...
2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, hogy leb*zizol, én azon kevesek közé tartozom, akik mindig is a lányokat szerették, csak túl félénk és gátlásos vagyok na meg önbizalmam, önbecsülésem semmi szinte ez a problémám, így meg nehéz sikeresen kezdeményezni. :/


A mindennapokban amúgy nem látszik rajtam, hogy van ilyen érzelmesebb oldalam, férfias, mély hangom van például és inkább vidámnak mutatom magam, mégha rossz is egyedül.


Ez sírás dolog is időnként jön elő és csak este, amikor egyedül vagyok és zenét hallgatok vagy elkezdek szerelemről álmodozni, esetleg az nap látott párok szép látványa villan át újra, olyan jó már nekik.

2012. máj. 21. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!