Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek/tettetek hasonló...

Mit tennétek/tettetek hasonló helyzetben? Volt egy kedvenc boltom, de az egyik eladó-tulaj pasi úgy érzem, hogy kikezdett velem.34 N

Figyelt kérdés

A helyet szeretem olcsó és jó cuccokat találtam ott. Én nem gerjedek a pasira, van családom is. Rossz, hogy úgy érzem többé nem kéne arra mennem. Jó ár-érték arány volt stb.

Viszont a férfi egy szimpla félmosolyt biztatásnak vesz úgy érzem. Félmosoly = szimpla kedvesség mindenki felé, ha nő, ha pasi áll a kasszánál. Vigyorog rám és én ha zavaromban elmosolyodom kicsit már attól is...


2012. jún. 25. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jó a bolt, tennék rá, hogy mit csinál az eladó vagy a pénztáros. Maximum nem kapna semmilyen mosolyt. Vagy vinném a férjem is egyszer "mutatóba".
2012. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ha tényleg bepróbálkozik (konkrét ajánlatot tesz), akkor finoman nemet lehet mondani. De ha tényleg kellemetlenül érzed magad, akkor vidd magaddal a párodat, hogy egyértelműek legyenek a jelek.
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy félreérted, és minden vevőjéhez ilyen kedves?
2012. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van : vinném a férjemet, de a kasszánál félhangosan, h a pasi is hallja megjegyezném, hogy "látod szívem ez a faszi vigyorog rám folyton olyan furán." Mellesleg én a helyedben elhagynám azt a szokásos félmosolyt felé.
2012. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Múltkor a kicsi babámat vittem, de nem értem el a kellő hatást, sőt... jött oda beszélgetni stb. a gyerekemhez. Az "urammal" is voltam már arra régebben, de pipere boltba nem kívánkozott velem hiába hívtam.

Régen olyan voltam, mint az Addams Family Morticia-ja semmi mosoly soha senkire stb. Jó pár évembe és munkámba telt mire kedvesebb lettem és közvetlen vagyok. Bezzeg anno soha nem volt ilyen problémám! :)

2012. jún. 25. 15:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem, hogy sajnos nem értettem félre, mint itt írta valaki. Múltkor -nem sűrűn megyek- igyekeztem fizetni a pénztárnál mikor ő nem volt ott. Mire én kerültem sorra bezzeg jött és mivel fapofával álltam ott a kasszáson keresztül beszélgetést kezdett velem is. Én pofákat vágtam, levegőbe néztem és arra gondoltam, hogy vigye az ördög a boltot megyek inkább máshová.
2012. jún. 25. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy nem tudsz/nem akarsz vele beszélgetni, sietsz, fáradt vagy, nincs kedved stb. Ha ebből nem veszi észre, akkor semmiből...
2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne vásárolni hívd a férjed, hanem mondd meg neki, hogy meg kell mutatnia magát. :) Hacsak nem akad ki rajta.

Vagy ha árulnak férfi piperét is, vegyél legközelebb csak azt jegyzed meg a pasinak, hogy ma csak a férjemnek vásároltam. Vagy valami ilyesmi.

2012. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*csak azt, és jegyzed meg

Kimaradt egy-két karakter a mondatból.

2012. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!