Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó a számítógép? én unom...

Mire jó a számítógép? én unom nemérdekel se a facebook, se más hasonló oldal, nincs kedvemc zeném, nincs kedvenc filmem, játékot se birok felrakni mert kicsi a videokártya. Mns is baromság.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 18:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
gyakorikerdesek.hu
2011. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kategória: Szerelem, szex > Randizás ???
2011. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A mai modern világ az informatikára épül. Minden amit látsz, hallasz annak köze van számítógépekhez. Csupán ennyi.



Kategória fail.

2011. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A számítógép elsődlegesen nem szórakoztató eszközként lett feltalálva és elkészítve. Például amire jó lehet egy gép:

Szöveget szerkeszteni

Képet szerkeszteni

Ügyviteli rendszert vezetni

Jelenléti ívet vezetni

számlázó rendszert kezelni

programozni

stb.

2011. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
61%
Hát nem is csodálom, hogy az ilyen szefósok, akik randizáshoz írják az ilyen kérdéseket nem tudnak semmit csinálni a gépen..., de ha ennyire unod takarodj el és csinálj valami értelmeset ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket kérdezgetsz!
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Végre egy ember akit nem érdekel a facebook, azt hittem csak én vagyok ilyen. Na mind1, én általában gitár tab-okat keresek, és tanulom a számokat, vagy veled ellentétben, én zenét hallgatok, és msn-en beszélgetek ismerősökkel, barátokkal.
2011. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%
Hát a számítógép alapvető funkciója nem a szórakoztatás. Az más, hogy az emberek többsége csak arra használja.
2011. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a számítgépet mert:

elérem gyorsan és könnyen a barátaimat, este is tudunk beszélgetni , persz sokkal jobb élőben

ingyen tudok zenét hallgatni

utána tudok olvasni egyszerűen egyes dolgoknak, segít a háziban

ingyen tudok filmet nézni


Nem szeretem, mert gyakran túl sok időmet elveszi, de ez önuralom kérdése.

15/L

2011. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én dolgozom rajta :)
2011. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
pacsi az 5-ösnek :D
2013. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!