Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiúval lesz találkozó,...

Ha egy fiúval lesz találkozó, akivel eddig még nem is találkoztunk, akkor miről beszélgessünk? 15/L

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék tőle semmit, szimpla baráti találka lenne. Viszont volt már szerencsém részt venni egy ilyen ismerkedős találkozón, akivel előtte nem is láttuk egymást. Kínos csend volt elég sokszor, ezt szeretném megint elkerülni. Miről kellene beszélgetnünk? Oké, van pár ötletem nekem is, de amúgy nem szoktam olyan sűrűn fiúkkal találkozgatni, és nem vagyok túl tapasztalt. azt mondják, hogy az majd akkor jön, hirtelen, de nekem nem jött magától a szó a számból. Köszi előre is a normális válaszokat.
2012. jún. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tole semmit akkor szerintem joval lazabb leszel es akkor tuti menni fog, meg hogyha szegyenlos is vagy. Beszelgessetek hobbikrol, szabadidos tevekenysegekrol, ki mit szokott/szeret csinalni, vannak-e testverei, milyen zenet/filmet/konyvet/weboldalt szeret stb. Hogyha a csaladrol beszeltek meselhetsz neki vicces sztorikat rola. Ugyanigy pl ha szakkorrol/kirandulasrol/sulirol meselsz neki.

Mennyit tudsz rola amugy? A facebookjat semmikepp se nezd meg a beszelgetes elott, mert akkor egy csomo kerdes ki van ikszelve. >< En mar megjartam igy..

Remelem segitettem. :)

2012. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, az a gond, hogy már így is túl sokat tudok róla, így jó lenne még pár tipp. Köszönöm a normális választ!
2012. jún. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!