Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi magyarország legveszélyeseb...

Mi magyarország legveszélyesebbb helye (i)? Konkrét helyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tekintetben veszélyes?

Veszélyes a reptér, mert esetleg a fejedre száll le a gép.

Veszélyes lehet a szántóföld, ha épp a kukoricásban kamillázol, és nem veszed észre, hogy jön a kombájn.

Veszélyes az autópálya (főleg gyalog)

Veszélyes az ország bármely pontja, ha azt hallod, hogy "parasztgeziii, várááámá! mongyad má meg, mennyi az idő"...

2012. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Minden olyan hely ahol az egy négyzetméterre jutó nemnaponbarnultak száma egynél több (egyedül nem vagánykodnak ám).
2012. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

borsod-szabolcs-itt-ott nógrád...

ha konkrétabb akarok lenni: miskolc avas, ózd, putnok, nyíregy, sajókaza (!!!) stb-stb.

2012. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a legendás nyócker?
2012. jún. 26. 02:02
 5/9 A kérdező kommentje:
VIII KER
2012. jún. 26. 02:02
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
ma 01:11 már ne haragudj, de itt szabolcsban élek és nem érzem magam veszélyben. A hülye félelmeid tarsd meg magadnak. Itt sok kedves ember is él akiket biztos nem tudnál elképzelni, mert agyfélelmeid vannak. Nyíregyházán se lőttek le még, de még embertől se kellett elszaladnom, mert sötétebb bőre volt. Nem egy veszélyes hely szabolcs megye! Csak a nyugatiak pletykálnak össze-vissza minden baromságot.
2012. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

@3 Én én Miskolcon az Avason lakom és most épp fateromnál nyaralok Ózdon :D


Nem mondanám, hogy hű de szuper veszélyes, inkább csak jobban kell figyelni, mint egy nyugisabb kötnyéken.


Mindig csodálkozom mikor mondják, hogy ezek Mo. legveszélyesebb pontja. Ha élsz ott egy kicsit rájössz, hogy anyirra nem durva. Meg amúgyis, bárhol megtámadhatnak vagy meggyilkolhatnak.


Ja és ha saját tapasztalatból írtad akkor se vedd kötekedésnek amit írtam ez csak az én véleményem.

2012. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
APEH
2012. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső-Józsefváros, Budapest VIII. kerülete

Hős utca, Budapest X. kerülete

2012. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!