Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar ember lévén, Te min...

Magyar ember lévén, Te min szoktál legtöbbet szomorkodni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A polgártársak műveletlenségén és az összetartás hiányán.
2012. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Kezdek megundorodni a nőktől, mind rafkós krva, hazudnak meg megjátszák magukat még saját maguk előtt is.


Kevés a rendes becsületes nő, mind egyre könnyelműbb.


Úgy vannak vele, hogy minek vegyenek bármit is komolyan, ha szétrakott lábakkal akármit elérhetnek.

2012. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Én leginkább azon, hogy nem találok csajt...
2012. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a magyar ember (tisztelet a kivételnek) pesszimista, önző, haragtartó, türelmetlen, képtelen az örömre, haszonleső.

S ezt a gyerekekbe is belé nevelik.

1,5-2 éve vagyok Pesten, de még mindig nem szoktam meg, hogy fellöknek az utcán, villamoson mindenhol.

2012. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
A kulturált viselkedést pont rossz helyen keresed. A főváros minden országban olyan, mint a kanális, odagyűlik a szar.
2012. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szoktam semmin szomorkodni, ha valami zavar azt elintézem hogy ne zavarjon, olyan dolgokkal amikkel meg nem tudok mit kezdeni (pl. buta emberek), nem foglalkozom.
2012. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Kimondottan szomorkodni nem szoktam, inkább csak néha kicsit feszült vagyok amiatt, mert nem tudom pontosan, mit hoz a jövő. Vannak terveim, de néha kicsit félek, hogy nem sikerül úgy véghezvinnem, ahogy szeretném. Na, ha ezen elkezdek gondolkodni, akkor kicsit nyomott tud lenni a hangulatom, de ezt nem nevezném szomorúságnak.

Szomorú csak akkor vagyok, ha nincs kivel beszélgetnem, amikor arra lenne szükségem.

25/N

2012. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy min szoktam szomorkodni, az nem tartozik idegenekre. Elkeseredni szoktam, hogy nincs munka, és nem is találok. Még bolti eladónak sem vettek fel.
2012. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

"A főváros minden országban olyan, mint a kanális, odagyűlik a szar."


Jól mondod kedves #5-ös, odagyűlik(!) máshonnan... pl. vidékről.

2012. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán azon,hogy ennyire pénzéhes emberiségellenes az egész politikai rendszer, a vezető beosztású egyének mind szisztematikusan azt keresik,hogyan tudnak kitaposni, kigyalulni téged kicsi rabszolga! És az a szomorú,hogy bármit megtehetnek, röhögnek a markukban, mert tudják,hogy esélyed, életesélyed nincs lázadni, felkelni ellenük, mert legyalulnak, kiszedik a pénzed, a szabadságod, az egész életed alólad, aztán mehetsz az útcára megdögleni a kóborkutyák közé. És az a szomorú hogy az amberek többsége még mindig hisz a hazug rendszernek, mindegy mi a felírata a pártoknak, ki az arculat -személy az élükön, mind ellenünk vannak, hogy eltapossanak. És sokan ennek ellenére,hogy folyamatosan hazudnak bele a rabszolga képükbe, még imádják, istenítik, kampányon buzgolkodnak a sleppjüknek. Bukott emberiség.
2012. jún. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!