Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek inkább előny vagy...

Szerintetek inkább előny vagy inkább hátrány ha egy nő túlságosan ártatlannak, szüzikének néz ki kívülről?

Figyelt kérdés
Akik nem ismernek(pasik) az hajlamosak sexuálisan idétlennek és fokozottan naivnak nézni holott fokozottan az ellenkezője igaz.Sokáig zavart és bizonygatni akartam az ellenkezőjét de hamar rájöttem felesleges.Annyi előnyt láttam,hogy csak egy éjszakás kaland céljából ritkán hajtanak rám.
2012. jún. 27. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha annak is néz ki, és az is, az csak egy baromi vonzó tulajdonság.


De ha ártatlannak néz ki, és közben egy "ribi" akkor az kegyetlenül kétszínű tulajdonság.

2012. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit említettél az tényleg egy előny. De attól hogy szexuálisan aktívabb vagy mint egy szűzike, még nem leszel rib@nc:)

Az ilyen lányokat (kinézetre is és gondolkodásmódra is szűzies) jó nézegetni, csodálni. De nekem túl naivak, nem merik megmondani mit szeretnének. Ellenben az olyanokkal mint te. Hiába a szende külső belül tudod mit akarsz! :) Az ilyen csajok tetszenek igazán :D

2012. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen és szókimondó,határozott vagyok és nem befolyásolható annak ellenére,hogy annak látszom.Nem hiszékeny.
2012. jún. 27. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen megértem a helyzeted. Ugyanez van nálam is. Külsőre ártatlanabbnak nézek ki, de elég éles a nyelvem mondjuk és megkapom mindig amit akarok, erőszakos vagyok. Ki sem nézni belőlem. :D 20/N.
2012. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem előny.Nem kell kirívóan kinézni.Én speciel ezt nem nagyon szeretem.Szerintem pont az a szexi ha egy lány ártatlannak néz ki.Azt nagyon szeretem.Üdv 29/F
2012. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még eddig csak a hátrányát éreztem. Szóval automatikusan úgy kezelnek 10 esetben 8-szor, mintha hülye is volnék, de a legrosszabb az, amikor bunkó barmok akarnak felszedni v.mi sablon dumával.


Nem bizonygatom az ellenkezőjét, hanem normális hangon, de kegyetlenül vitriolos stílusban helyreteszem azt, aki lekezel. Ha én normálisan, tisztelettel szólok v.kihez, ugyanezt elvárom cserébe.

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!