Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A sok hátrány mellett vannak-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok hátrány mellett vannak-e előnyei annak, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyek azok az előnyök?

2012. jún. 17. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Pl. hogy a heterókra több nő jut.
2012. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xoxo9616 ***** válasza:
73%
hát nem tudom én pl már tök rég óta akarok egy meleg barátot.... (de sajnos nincs.. ) titokban miden lány szeretne egy cuki meleg barátot......
2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam felvonulni, nem vagyok díszb..i.
2012. jún. 17. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan nem fog becsúszni gyerek. Más előnye nincsen.
2012. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

aki érdemben nem válaszol, az minek ír ide?

a kockaköves meg előre bejelenti a garázdaságot, gratulálok


te jobban tudod mi kell a partnerednek, mert ugyanaz a nemetek

2012. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ilyenkre gondoltam, mint amiket írtatok is, hogy lehet egy lány "fiúbarátnője", jobban ismeri párja igényeit stb.


Én még a hetero ismerősök párkapcsolataiból kiindulva azt tartom előnynek, hogy nem kell női hisztit elviselnem! :)


Amúgy 23/F vagyok.

2012. jún. 17. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Hátránya csak annyi van hogy ha sok a homofón a környéken akkor nem nagyon lehet kézen fogva sétálni az utcán.
2012. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell női hisztit elviselned? Á, ne aggódj, hisztizős férfiak is vannak, sőőőt. Olykor frászt kapok, ha haverokra rátör az idiotizmus. És még csak nem is kell hozzá "buz.snak" lenni, finomkodni. Nyivákolnak, gyávák, töketlenek. Nem mind, de tudnak ám. Brrr.

Amúgy nem tudom, sosem tekintettem előnyösnek, sem a melegséget, sem azt, ha valaki hetero. Nem hátrány, nem előny. Semmi. Tény, állapot, kész, ez van.

Ha mondok valamit, az általánosítás. Ha azt mondom, hogy a lányok nem paráznak, hogy meg akarod őket dugni és jól elbarátkoznak veled, akkor sem mondok teljes igazságot: mert jó sok csaj meg visítva menekül a melegtémától.

2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

őőő hátránya h sokan elítélik őket

előny lehet az h valaki boldok akar lenni melegen is és küzd h elfogadják, h keressen magának párt..és ha sikerült büszke lesz magára h ebben a homofób világban megállta a helyét...:))

meg az h valaki meleg csak egy állapot attól még lehet boldog egy meleg..és boldogtalan akár egy hetero is...persze a melegek élete eleinte biztos nehezebb...elfogadni magukat és elfogattatni magukat

2012. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is hisztis fiú vagyok, ha ehhez, még "asszonykodás" is lenne, az lenne a gáz. Ilyennek születni kihívás, megteheted, hogy kariert csinálsz valahol messze, nincs gyerek, családi kötelességek. (már ha van eszed, azaz nem házasodsz nővel, mert illene)Másik, hogy előny, ha nem látszik, mert tudsz udvarolni egy nőnek(ügyintéző, bárki más), anélkül, hogy fiúd féltékeny lenne. (Sok melegbe szerelmesek a lányok, mert tudjuk mit kell mondani és nincs tétje, izgulás és félelem)
2012. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!