Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem őrjítenek meg a...

Csak engem őrjítenek meg a közterületen, buszon, buszmegállóban egymást felfaló párok?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább, nekem is kéne már barátnő, de nekem valamiért nem akar összejönni, úgy érzem el vagyok átkozva, erre még ezek is ott falják egymást előttem. -.-"

2012. jún. 28. 17:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
ezt úgy hívják haver, hogy IRIGYSÉG :)
2012. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem van párom de engem is idegesít az amit írsz.Sokan már az előjátéknál tartanak a buszon.Kiábrándító látvány és erkölcstelen.


Nem vagyok prűd szerintem ez a nagy mértékű nyalás falás nem közterületre és tömegközlekedési eszközökre tartozik.

2012. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szintén kivagyok ezeken akadva, pedig van barátnőm és mi is imádjuk egymást, csak mit nem a közterületen faljuk nyaljuk egymást, maximum rövid csókolgatás vagy szájra puszi az ami ott szóba jöhet. Engem is idegesít ez a dolog páromat is zavarja.
2012. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Phejj, ne is mondd! Nem győzöm kerülgetni az ifjú gerléket reggelente a járdán, nem zavartatják ám magukat, gátlástalanul sajátítják ki az útközepet, tudomást sem véve a gyalogosforgalomról. Még ha kissé kihaltabb, nyugisabb légkörű területre (pl. park) költöztetnék a szokást, ellenvetésmentesen tűrném, na de így nem hinném, hogy van csodálkoznivaló a 'citromba harapás'-effektuson.
2012. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, nem vagy egyedül, én is mindig kiakadok rajtuk... És amúgy meg kellenének neked ilyen szemérmetlen barátnők?

Ha lenne barátom, és nyalakodni akarna a buszon, hát én úgy felpofoznám, hogy többé a közelembe se merne jönni!!! Szerintem az a lány, aki nem képes ezt megtenni, annak a sarkon lenne a helye... Mindegy, ez az én véleményem.

2012. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a villamoson már úgy voltam, hogy kib*szom őket a nyíló ajtón. De most komolyan, kb 10 centire voltam tőlük, mert annyira tömve volt a jármű, és ezek még ott cuppogtak is bele az arcomba.
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én sem bírom. Nem csak az irigység miatt, hanem mert egyszerűen nem az utcára való ez a viselkedés. De egyébként én nem is értem, hogy miért nincsenek gátlásaik, ők nem érzik úgy, hogy csak kettejükre tartozik?! És ne aggódj, te is fogsz találni barátnőt, pont akkor, amikor nem keresed görcsösen :)
2012. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ez nem irigység, az is megőrjít, ha valaki letüsszent, mégsem vagyok rá irigy.


Engem a cupppogás zavar borzasztóan.

2012. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Irigység?

Van párom, köszönöm, de bizonyos határok legyenek már a nyílt utcán.

Párommal én is csókolózok, ha találkozunk, vagy elbúcsúzunk, de csak röviden, nem hosszan és cuppppanósan. Mellé nem fogdossuk egymás seggét, nemi szervé és bámulunk körbe utána, kiszúrva, hogy kik figyelnek és nézünk kihívóan, hogy: "na, irigy vagy, mi?"

2012. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egyszerűen oda kell szólni nekik: KÖPÖD KI!! :)
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!