Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszmegállóban hogyan kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszmegállóban hogyan kezdeményezzek? Minden nap látom a srácot, de mindjárt vége a sulinak és egész nyáron bánhatnám ha nem teszek semmit.

Figyelt kérdés
Szoktunk szemezni de semmi több:/ 16.5N
2012. ápr. 15. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
költözz a buszmegállóba te kis ribi
2012. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyszerű

pl bocsi megmondanád mennyi az idő...

aztán jön minden

mivel szemeztetek is valszeg bejössz neki

HAJRÁ

Am csákó szempontjából én is ilyen vagyok SAJNOS :(

2012. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja és 16/f
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ülj mellé a buszon. Kérdezd meg a menetrendet.
2012. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

4. ha egy busszal mennek akk minek kérdezze meg

ő is tudja mert ugyanarra a buszra várt

(ez csak abban az esetben ha közös buszon közlekedtek)

2012. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Közös busszal.leszállunk az állomáson ugyanarról a buszról és átszállunk egy másikra.

Hülyének nézne ha a menetrendet, vagy ilyesmit kerdeznék, mivel egy év alatt csak megtanultam a menetidot xd

Irjatok még:)

2012. ápr. 15. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hülyének nézne ha a menetrendet, vagy ilyesmit kerdeznék, mivel egy év alatt csak megtanultam a menetidot xd 2


Az teljesen mindegy lényeg, hogy valami indokkal megszólítsd!


Ha közös helyen laktok akkor kérdezd meg tőle, hogy ismeri -e XY-t vagy valami konkrét helyről, programról érdeklödj és máris megvan a téma.

2012. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl menj neki, ;) velem kezdtek már így beszélgetést, de én vevő vagyok mindenre. :D Na meg az csak számít neked, hogy ha nem teszed, akkor lehet utóljára lett volna a cselekvésre esélyed. Erre gondolj! :) A téma majd jön magától.
2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem én vagyok az. Gyere ide oszt mond, hogy már sokszor láttál és hogy milyen dolog az hogy nem ismersz!

f18

2012. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek kezdeményeznél? Az a pasik dolga. Ha bejössz neki, lépni fog. Amúgy meg nyilván egy tucat másik csajjal is szokott szemezni, nem lehetsz neki valami fontos ha csak szemeztek.
2012. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!